Áčko žen dál drží ligovou neporazitelnost, ve Frýdku-Místku potřebovalo na výhru tři sety

V 11. kole extraligy volejbalistek se lídr soutěže Univerzita Palackého Olomouc představil na palubovce letos velmi dobře hrajícího Sokola Frýdek-Místek. Vysokoškolačky potvrdily svou extratřídu a za hodinu hry si z pomezí Moravy a Slezska odvezly vítězství 3:0.
Úvodní dějství bylo jasnou záležitostí hostujícího favorita, který povolil domácímu celku uhrát pouze dvanáct bodů. Ve druhé části sice Sokol těsně vedl zhruba do poloviny, ale zkušenosti a kvalita se nakonec projevily a univerzita po výsledku 25:19 zvýšila svůj náskok. Stejné skóre se zrodilo i ve třetí sadě, v ní ale měl olomoucký celek od začátku o něco více navrch a nakonec si po výhře 3:0 připsal další ligové vítězství.
„Hráli jsme od počátku zodpovědně a až na začátek druhého setu bez větších chyb. Jsme rádi za výhru a ceníme si jí, ačkoliv by mohla být připisována do kategorie povinných,“ konstatoval trenér Olomoučanek Jiří Teplý.
Za týden, v sobotu 8. prosince čeká volejbalistky Univerzity Palackého další ligový duel – v rámci 12. soutěžního kola přivítají ve své hale na Lazcích od 17 hodin stále se lepšícího nováčka VK Brno.

TJ Sokol Frýdek-Místek – VK UP Olomouc 0:3 (-12, -19, -19)
Rozhodčí: Pecháček, Kovář
Čas: 67 minut
Diváků: 200
Frýdek-Místek: Šípová, Pavelková, Hadáčková, Šnellyová, Borovcová, Mitregaová, libera Radivojevičová, Teperová. Střídaly: Šprochová, Vašinová, Grygárová.
Olomouc: Sokolová, Dudová, Košická, Trnková, Orvošová, Kossányiová, libero Kovářová.

2 komentáře: „Áčko žen dál drží ligovou neporazitelnost, ve Frýdku-Místku potřebovalo na výhru tři sety

 • 2.12.2018 (19:27)
  Permalink

  Monika šla na hostování do Sokola Šternberk aby jim vypomohla v té jejich mizerii. Před chvíli tam skončil zápas s KP Brno a Sokolky vyhrály za 3 body 3:1. Velká gratulace Mončo a spol.

  Reagovat
 • 3.12.2018 (9:12)
  Permalink

  Monika zahrála výborný zápas, krásných 16b, výborné pole, spousta čaplých míčů a přihrávka taky super. Bohužel ji rozhodčí svým špatným výkonem o dalších pár bodů okradl a nejen ji !!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *