Blíží se tradiční turnaj TOMI-REMONT CUP 2020

Za necelý měsíc ožije Sportovní hala Univerzity Palackého na tři dny tradičním volejbalovým turnajem, kde změří své síly tuzemská volejbalová špička doplněná o loňské vítězky z Maďarska. Třetím rokem nese turnaj jméno společnosti TOMI – REMONT a.s., která je titulárním partnerem turnaje a zároveň významným partnerem klubu. Trofej vítězkám bude i letos předávat ředitel společnosti Martin Dokoupil, kterého jsme vyzpovídali.

Jak došlo na spojení firmy TOMI-REMONT a.s. s volejbalem v Olomouci?

TOMI-REMONT a.s. dlouhodobě podporuje sportovní aktivity v regionu. Od jednorázových akcí až po trvalou spolupráci s kluby či sportovci. Zde bych rád zmínil TOMI-REMONT Raft Team, který patří již 20 let k absolutní světové špičce a dále pak kajakářku Barboru Dimovovou, mistryni světa v juniorských i ženských kategoriích a vítězkou WORLD PADDLE AWARDS 2018 v kategorii Junior.

U příležitosti oslav 25ti let založení společnosti v r. 2018 bylo našim záměrem podpořit některý z kolektivních míčových sportů. Díky dlouholetým kontaktům s Jirkou Teplým, se kterým mě pojí jiný míčový sport, olomoucký futsal, jsme se velice záhy dohodli na podpoře turnaje, který Olomouc tradičně hostí bezprostředně před začátkem sezony. Tento koncept se osvědčil a navázali jsme tak dlouhodobou spolupráci, umožňující být klubovým partnerem v průběhu celé sezóny.

Řada firem v momentální situaci upouští od sponzoringových aktivit. Vy jste však deklarovali podporu i pro nadcházející ročník. Bylo to pro Vás složité rozhodování?

Směřování naší podpory do sportovních aktivit považuji za správné a i „korona“ krize ukázala, jak je sport důležitý pro každého z nás, a to bez ohledu na to, zda sportujeme rekreačně či „závodně“.  Prezentace a vnímání naší společnosti v regionu jsou pro nás důležité a aktuálně bych považoval ukončení podpory a spolupráce s našimi partnery za předčasné a krátkozraké.

Třetím rokem patříte mezi významné partnery klubu. Vy sám utkání pravidelně navštěvujete, které se Vám vrylo do paměti?

Tradičně se vždy těším na zápasy s Prostějovem a Přerovem, s našimi regionálními rivaly. Tato utkání mají vždy atmosféru. A právě atmosféra a kvalitní bojovné výkony se silnými soupeři jsou tím, co mi vždy zůstane v paměti.  Pokud bych měl jmenovat jeden konkrétní duel, který všechny tyto atributy naplnil, tak je to, i přes prohru, domácí utkání s finalistou Ligy mistryň rumunským týmem CS VOLEI ALBA BLAJ, které se odehrálo v říjnu 2018.

Jak se těšíte na letošní ročník TOMI-REMONT Cupu?

Vzhledem k celkové obměně kádru bude letošní ročník obzvláště zajímavý pro všechny zúčastněné. Doufám, že jsou fanoušci stejně zvědaví jako já a dorazí v hojném počtu.

cropped-851x315_FCB_cover.jpg

O společnosti

Stavební společnost TOMI-REMONT a.s. je dominantně zaměřená na výstavbu, rekonstrukce a opravy železničních tratí. Za 28 let své existence stala stabilní součástí dodavatelského systému v segmentu železničního stavitelství s výrazným regionálním přesahem.

Tomu odpovídá vysoce kvalifikované personální osazení na všech úrovních a kvalitní vybavení stavební mechanizací a speciální drážní technikou. Odborně i technicky je firma vybavena také na provádění komunikací, mostů, cyklostezek i úprav vodních toků. Nadto je firma schopna poskytovat služby v oblasti nestandardních zemních prací (dvoucestné a kráčející bagry) i speciálních drážních činností (kolejové jeřáby, podbíječky, PUŠL). Nově rozšířila svoje dodavatelské kapacity v oboru pozemních staveb.

Strategií managementu společnosti je další posilování její výrobní a technické nezávislosti, které je dáno velkorysým areálem Mechanizačního závodu s opravárenskou halou v Prostějově a dalšími dvěma stavebními středisky v Ostravě – Kunčicích a Kostelci na Hané, to vše s přímým napojením na železniční síť. Významná je rovněž vlastní ubytovací kapacita pro turnusové dělníky a techniky.

Příslušnost k mezinárodní skupině OHL GROUP vytváří společnosti TOMI – REMONT a.s. pevné zázemí v konkurenčním prostředí stavebního trhu v ČR.

Pracuj v TOMI – REMONT  a.s.

Seznam týmů: VK UP Olomouc, TJ Sokol Šternberk, VK Dukla Liberec, Fatum Nyiregyháza (HUN), VK Prostějov, TJ Sokol Frýdek-Místek, TJ Ostrava, PVK Olymp Praha

5 komentářů: „Blíží se tradiční turnaj TOMI-REMONT CUP 2020

 • 17.8.2020 (8:51)
  Permalink

  V posledním článku o finské posile je dotaz Mirka na admina, který nebyl zodpovězen. Vím, že se to turnaje pod záštitou sponzora TOMI-Remont a.s. netýká, přesto myslím, že by měl být zodpovězen.

  Dotaz na admina : na stránkách http://www.cev.eu už jsou uvedeny soupisky klubů na Challenge Cup, Cev Cup a nejvyšší Champions League.
  Na soupice Challenge Cup jsou uvedeny VK Prostějov a TJ Ostrava. V Cev Cupu jsou Olymp Praha a Šelmy Brno. V Champions League je přihlášeno 23 družstev. Náš klub mezi nimi není ???????????

  Reagovat
 • 19.8.2020 (14:36)
  Permalink

  Do zápasů s Bialou žádný zápas není??????

  Reagovat
 • 19.8.2020 (17:14)
  Permalink

  Na prostějovských stránkách psal jejich trenér, že si domlouvají s námi treningový zápas ke konci srpna t.j. asi týden před Polkami.

  Reagovat
  • 19.8.2020 (18:12)
   Permalink

   To vím… Ale tak nějak bych se to rád dočetl na našich stránkách… Na vebu ČVS píšou o velmi zajímavé přípravě Šternberka…

   Reagovat
 • 24.8.2020 (9:37)
  Permalink

  Nevím, kam se mám podívat, abych se něco nového dozvěděl o našich holkách….

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *