Červencové volno je pomalu minulostí. Hráčkám začíná ve středu letní příprava

Ve středu odstartuje svěřenkyním trenéra Jiřího Teplého letní příprava. My se zatím pojďme podívat, kdo jak naložil s červencovým volnem. Někdo možná poctivě sledoval naše sociální sítě, ale kdo ne, tak tu máme shrnutí.

Naše dvě nové posily, které přišly z Prostějova trávily volno rozdílně. Možná i proto, že Julie Kovářová plní u ženské volejbalové reprezentace roli manažerky, tak se nevydala nikam do zahraničí, ale zůstala doma. Ve chvílích volna si zašla do přírody a zarybařit.

Její klubová parťačka z tažení za titulem v Prostějove a naše posila na bloky Veronika Trnková zamířila k moři. Konkrétně na řecký ostrov Rhodos, kde odpočívala a dávala se zdravotně do kupy, když musela opustit reprezentační výběr během červencové přípravy. Od středy se však bude hlásit na prvním tréninku v novém působišti.

Hned z kraje července do Řecka zamířila také smečařka Martina Michalíková, která si užívala sluníčka na Krétě.

https://www.instagram.com/p/Bkz1fA8AvaB/?taken-by=volejbalolomouc

Do sousední Itálie vyrazila Denisa Kulová. Ta do Olomouce míří ze sousedního Šternberka, kde toho však vinou zranění v loňské sezoně moc nenahrála. Letos by měla krýt záda zkušené Kovářové a sbírat od ní zkušenosti.

Poslední hráčkou, která využila k relaxaci moře byla Katarína Dudová. Kapitánka zamířila do Turecka.

https://www.instagram.com/p/BlnQWICgN7q/?taken-by=volejbalolomouc

Kdo se vydal za hranice, ale ne k moři byla Monika Dedíková. V rámci aktivní dovolené zdolávala vrcholky v Tatrách.

Ještě o něco aktivněji si počínala Veronika Strušková. Reprezentační blokařka vyrazila s manželem na kole poznávat krásy Jižní Moravy.

Stejnou oblast navštívila i Nikol Sajdová, ovšem bez kola, ale se stejným cílem – poznávat krásy vinařské oblasti.

Darina Košická nechyběla na úvodním ligovém utkání Sigmy, ale na Slávii to bohužel nestačilo.

Šárka Kubínová, která načne v Olomouci už třetí ročník, si našla i chvilku na tréninkovou dávku.

Bez dovolené zůstala Jana Napolitano Šenková, která podstoupila koncem června plánovanou operaci, ale předpokládaná rekonvalescence se prodloužila oproti původním předpovědím. Volno tak tráví v péči klubového lékaře Amra Zaatara.

Pravděpodobně nejpřekvapivější destinaci k odpočinku si vybral lodivod Hanaček, který zamířil do Kyrgyzstánu.

Nadějná univerzálka Gabriela Orvošová už ladí formu od minulého týdne v Jablonci nad Nisou, kde se připravuje reprezentace na kvalifikační boje.

29 komentářů: „Červencové volno je pomalu minulostí. Hráčkám začíná ve středu letní příprava

 • 30.7.2018 (15:41)
  Permalink

  Takže o posile na smeč je i nadále ticho…..

  Reagovat
  • 30.7.2018 (15:47)
   Permalink

   Myslím, že už je vymalováno a mužstvo je komplet. Škoda, už druhým rokem nás vedení houpe že koupí kvalitní smečařku a ??????????

   Reagovat
  • 31.7.2018 (8:55)
   Permalink

   Zítra se uvidí, zda nás trenér překvapí jak píše Věrka, nebo se dozvíme, že se stále hledá……….
   Mě by se docela pozdávala Eva Hodanová. Je na smečařku dost vysoká, smečuje hodně přes bloky k zadní čáře, je to něco jiného než jsme v extralize zvyklí. Minulou sezonu hrála v Německu. Pommer ji z mužstva které hrálo EL vyřadil a místo ní nominoval přerovskou Svobodovou. Proč, to ví patrně jen on sám. V posledním zápase o třetí místo byla Hodanová naší nejlepší smečařkou.

   Reagovat
 • 31.7.2018 (13:36)
  Permalink

  No tak tedy zkusíme ještě počkat do zítřka….

  Reagovat
  • 31.7.2018 (19:35)
   Permalink

   Něco mi tady nehraje. Pokud nás děvče nehoupe a klub někoho koupil, tak to proběhlo velmi nenápadně, na můj vkus až moc. V české lize žádná tzv. pecka volná není, tak bych to tipoval na Slovensko z některého bratislavského klubu, ale to zase žádná velká pecka nebude, tak zítra ….

   Reagovat
 • 1.8.2018 (7:04)
  Permalink

  Dnes na svých stránkách informuje VK informuje své fanoušky o změnách v konkurenčních týmech. Ohledně Olomouce píše cit. :
  UP OLOMOUC
  Podle informací z diskuse na webových stránkách úpéčka se druhým liberem týmu stane mladá Denisa Kulová, jež dosud působila ve Šternberku. A už dříve avizovanou posilu na smeč vedení klubu dál hledá, oznámí ji nejdříve během srpna. Pokud vůbec přijde.

  Vzhledem k tomu, že Čada míval vždy velmi dobré informace to skutečně vypadá, že mužstvo je komplet.

  Reagovat
  • 1.8.2018 (8:53)
   Permalink

   Prostějov a jejich redaktor neustále nepřestává překvapovat svým neprofesionálním přístupem a zkreslováním informací.

   Pokud je mi dobře známo, tak Denisu Kulovou jsme oficiálně oznámili na sociálních sítích (ne nikde v diskuzi), kde si každý fanoušek mohl lehce dohledat, kdo tvoří kádr. Aby jste to měli před přípravou kompletní a na jednom místě, tak je tady právě tento článek.

   V Prostějově by se měli více věnovat udávání pravdivých informací, když už chtějí psát o někom jiném.

   Nad zaručené info, které sem někteří pod různým nickem přidávají, bych moc nevěnoval pozornost.

   Ještě nějaké otázky?

   Reagovat
 • 1.8.2018 (11:18)
  Permalink

  Je vidět že našeho admina informace z Prostějova notně podráždila. Bylo by dobré, zeptat se proč? V podstatě tam napsali pravdu. A jednu otázku na závěr bych měl : V článku jehož jste autorem je jmenováno 12 hráček. Je to konečná sestava pro sezonu 2017-2018 ?

  Reagovat
  • 1.8.2018 (12:13)
   Permalink

   Mirku, domnívám se, že by měla v klubech fungovat jistá etiketa. V Prostějově se tak dlouho – viz. spekulace ohledně A.K. a forma podání. Není vhodné psát v oficiálních klubových článcích na webu nepravdy, což informace ohledně D.K. je. Vypůjčím si jejich větu. Na zbytek zprávy či jejich komentáře jsem vůbec nereagoval.

   „Podle informací z diskuse na webových stránkách úpéčka se druhým liberem týmu stane mladá Denisa Kulová, jež dosud působila ve Šternberku.“

   Tahle informace na diskusi nikdy nezazněla. Vše bylo oficiálně oznámeno na našich komunikačních kanálech.

   Konečná sestava bude známá jakmile skončí přestupové období, které končí tuším v lednu. Klidně mě opravte.

   Reagovat
 • 1.8.2018 (11:42)
  Permalink

  Snad se vše dozvíme v článku po úvodním tréninku…..

  Reagovat
  • 1.8.2018 (12:16)
   Permalink

   Fotka z dnešního tréninku se jistě objeví na našich komunikačních kanálech. Figurovat na ní budou hráčky, které jsou zmíněné v článku. Pokud mi pošlete mail – můžu poslat fotku zvlášť a k tomu připsat seznam jmen, který tu ovšem je nahoře v článku.

   Reagovat
 • 1.8.2018 (12:29)
  Permalink

  Ještě pro Mirka: Letos jsme měli besedu pro fanoušky a nedostavil jste se. Můžeme se domluvit na pátek, zastavte se k nám na trénink, kde můžeme diskutovat tváří v tvář a nemusíte tady psát. Napište mi na mail prihoda.tomas92@gmail.com – ať se můžeme domluvit. Těším se na kontakt 🙂

  Reagovat
  • 3.8.2018 (12:16)
   Permalink

   Mirku, vy jste na mě zapomněl. Nemám od vás žádnou zpětnou vazbu na mailu, když jsem nabízel setkání na tréninku. Soudím z toho tedy, že nemáte zájem a rád bych vás požádal, aby jste tomu uzpůsobil i vyjádření při další komunikaci. Šanci pobavit se přímo s námi jste opět dostal a zůstalo pouze, a jako vždy, u slov. Přeji hezký den. T.Příhoda

   Reagovat
 • 2.8.2018 (15:57)
  Permalink

  Naše reprezentace odehrála v Jablonci první z přípravných zápasů s Francii s výsledkem 2:2, tedy zatím nic moc. Jakékoliv bližší údaje, tj. sestava, případně statistiky na svazovém webu nejsou.

  Reagovat
 • 5.8.2018 (17:23)
  Permalink

  Ve včerejších Lidových novinách je článek “ Hutka sesílá na Zemana zubatou. Část textu jeho „písně“ cit.: „lebka praskla, mozek odkryla, kladivo srp, rudá hvězda, na maják šplouchala tekila, v podvěsku kremelská brázda.“ Autor tohoto primitivního a sprostého textu pan Hutka vystupoval při hodnocení sezony VK UP 2017-2018 v campusu Moravské vysoké školy. Po přečtení výše uvedeného článku bych doporučoval aby vedení oddílu příště více zvažovalo koho na takovou akci pozve.

  Reagovat
 • 5.8.2018 (20:02)
  Permalink

  Bože ,bože do koho jsi život dal… To jsem se tedy „odkopal“ – tohle hovoří na Šternberk, samozřejmě s omluvou šternberským děvčatům!

  Reagovat
 • 5.8.2018 (20:25)
  Permalink

  Jednou je to pan prezident takže by se měla podle toho ta primitivní nula chovat!!!!!! HUTKA VEN!!!!

  Reagovat
 • 6.8.2018 (15:03)
  Permalink

  Asi mám hosipa ale nepoznal jsem třetí bruslařku z pravé strany (Katka, Verča a ??? ) z fotky na fejsbučku.

  Reagovat
   • 6.8.2018 (17:14)
    Permalink

    Mě se to nezdálo, že by to byla ona, protože podle fotky je poloviční.

    Reagovat
 • 9.8.2018 (14:33)
  Permalink

  Deset dni zde není žádné nové info, tak já přidám kousek ze včerejšího rozhovoru Heleny Horké v prostějovském VK:
  Na co tedy současný kolektiv vékáčka bude výsledkově mít?
  „Jak už jsem řekla, tohle se u nově poskládaného mančaftu dva měsíce před začátkem soutěže, kdy sotva začala příprava, hrozně těžko odhaduje. Musíme počkat, jak budeme vypadat na hřišti v přátelácích, co přinesou přípravné turnaje při konfrontaci se soupeři. Jejich soupisky se taky docela změnily, třeba z KP Brno odešla spousta holek a nějaké přesuny nastaly i v Olomouci, Ostravě, Liberci a dalších extraligových týmech. Pokud bych ale měla už teď říct něco konkrétního, tak věřím, že o medaili budeme schopné bojovat. Snad se to potvrdí v samotných zápasech.“
  V každém případě došlo oproti předchozím deseti letům k zásadnímu posunu v tom, že Prostějov už není jasným favoritem českých soutěží a tuhle roli převzala Olomouc. Souhlasíš?
  „Papírově asi bude nejsilnější, ale osobně tam nevidím žádné super hráčky, kterými by právě UP měla další družstva z předpokládané špičky výrazně převyšovat. Všichni teď mluví o tom, jak Olomouc bude skvělá, já však očekávám v medailových bojích spíš větší vyrovnanost. Podle mě bude liga hodně moc zajímavá a několik dalších mančaftů včetně nás by mělo být schopných konkurovat Olomouci na čele tabulky. Třeba to nakonec bude úplně jinak, nás i ostatní smázne. Možné je cokoliv a víc skutečně uvidíme, až začnou mistráky.“

  Reagovat
  • 10.8.2018 (14:00)
   Permalink

   Dobrý den, Mirku,

   proč se neumíte ozvat na mail, když je Vám to nabízeno i s osobním setkáním??

   Z Vaší strany odpověď NULOVÁ. Jen tu neustále máte nějaké poznámky. Info je průběžně na sítích, takže pokud umíte aspoň s nimi (když neumíte odpovědět mě tady).

   Vzhledem k tomu, že se trénuje v blocích a dnes končí první, tak shrnutí přijde.

   Otázkou však je: „Odpovíte mi na výzvu nebo tu jen budete brblat?“

   Přeji pěkný víkend

   Reagovat
   • 10.8.2018 (14:47)
    Permalink

    A proč bych to měl dělat. Jsem obyčejný fanda, který má dost času, aby si zalistoval na internetu a napsal k tomu svůj názor. Ke dnešnímu dni je u poslední informace oddílu více než dvacet názorů příznivců volejbalu. O jakých mých poznámkách je tady řeč? Já jsem jen na začátku zmínil, že posila na smeč není. To je vše. Jinak když jsme nedostali žádné nové info, tak jsem tady občas uvedl nějakou zprávu buď ze svazu, nebo z webu jiného oddílu a to vždy bez jakéhokoliv mého komentáře. Co je na tom špatného. Chápu, že se vám moje texty v minulosti často nelíbily, ale teď nevidím nejmenší důvod se do mě pořád navážet.

    Reagovat
    • 11.8.2018 (16:54)
     Permalink

     Neodbíhejte od tématu. Proč nejste schopný se s námi setkat, když tu neustále kritizujete buď redakci, vedení či hráčky.

     Když Vám nabídneme osobní setkání, tak je najednou ticho po pěšině. Je to úsměvné….

     Reagovat
     • 11.8.2018 (18:01)
      Permalink

      Dobře buďme konkrétní. Po sezoně vedení ohlásilo, že mužstvo je třeba posílit o kvalitní smečařku s ohledem na přihlášku do ligy mistryň. Když se dlouho nic nedělo, tak jsem se zeptal kdy bude posila na smeč a neptal jsem se sám. Ptalo se na to víc fandů a opakovaně. Vy do mě už ryjete celou sezonu. Stačí, abych se na něco zeptal nebo napsal že se mi něco nelíbí a už je to podle vás nemístná kritika, redakce, vedení, případně hráček. Já vám to tedy usnadním. Přestanu jako fanda klubu tady na web psát a budete mít jako admin o starost méně.

 • 10.8.2018 (13:34)
  Permalink

  Ženy odehrály v druhém přípravném bloku v Jablonci s Polskem 3 zápasy s výsledky 1:3, 1:3 a 0:3.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *