Dva ztracené tiebreaky ohrozily pozici kadetek v tabulce

V sobotu 15. prosince odehrály olomoucké kadetky odložené dvojutkání v Novém Jičíně. Bohužel děvčata svá vystoupení vůbec nezvládla a odešla poražena v obou zápasech 2:3, čímž si trochu zkomplikovala svou pozici v tabulce.
„Tato porážka je z kategorie zcela zbytečných. I když dívky odjely oslabeny, protože zdravotní situace se vůbec nezlepšila, spíše zhoršila, a ještě k tomu se v prvním utkání zranila blokařka Mědílkova. Oba zápasy byly úplně stejné, jednou nahoře, pak dole jako na houpačce – nevýrazný výkon nahrávaček, nedůrazný útok, ale hlavně byl markantní rozdíl v nasazení a bojovnosti. Soupeř chtěl a my jsme to jen chtěli odehrát. Soupeř vyhrál zaslouženě, u nás pochvalu zaslouží jen Hela Barančíková. Ostatní střídali dobré okamžiky se slabšími,“ řekl trenér olomoucké mládeže Miroslav Polák.
Sestava VK UP: Abendroth, Ungrová, Svobodová, Vychodilová, Mědilková, Musilová, Barančiková, Plešková, Ambrůzová.
Další zápasy odehrají děvčata po Novém roce. „Nyní se musíme dát co nejdříve do pořádku. Tréninky jsou do 19. prosince a poté se tým vrátí do přípravy ještě na konci měsíce, když se od 27. prosince zúčastní soustředěni ve Vesce, a to do 29. prosince,“ doplnil Polák.

Všechny hráčky olomoucké mládeže se navíc v sobotu 15. prosince zúčastnily společného focení po utkání áčka žen proti Dukle Liberec. Výsledky si můžete prohlédnout ve fotogalerii níže.

 

1SH_3879 1SH_3870 1SH_3855 1SH_3845 1SH_3839 1SH_3825 1SH_3789

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *