Dvojnásobné vítězství na půdě vedoucího Přerova

Dne 11. 11. 2018 zavítaly kadetky Olomouce „B“ na území Přerova, jakožto vedoucího týmu kraje. I přes papírové předpoklady se naše volejbalistky do prvního zápasu pustily bez jakéhokoli respektu a favorizovaný celek z Přerova přehrály v poměru 3:0 na sety (25:19, 25:19, 25:22).

K druhému utkání se tým Olomouce postavil rovněž zodpovědně a první dva sety se nesly v duchu prvního zápasu. Ve třetím setu však začaly docházet našim kadetkám síly, jelikož většina z nich odehrála o den dříve velký turnaj ve své kategorii starších žaček. I z tohoto důvodu se nevyvíjel třetí set vůbec dobře. Náš tým už prohrával 1:7! Jenže pak přišla na řadu největší zbraň olomouckých kadetek – servis. Hlavně díky němu a kvalitní hře v poli, dokázaly naše děvčata třetí set otočit ve svůj prospěch a opětovně družstvo Přerova porazit 3:0 (25:14, 25:19, 25:17). Gratulujeme!

Hráčky VK UP Olomouc nastoupily v této sestavě:

Chromečková Marie, Havlenová Zuzana, Retková Anna, Janošová Viktorie, Šulcová Klára, Skopalová Lucie, Lemáková Tereza, Vysloužilová Kateřina a Kodytková Eliška.

Text: Petr Šajna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *