Extraliga

Základní část UNIQA extraligy žen 2019/2020

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Den Výsledek
1 26.9.2019 17:00 VK UP Olomouc Olymp ČT  3-0
2 28.9.2019 17:00 Prostějov VK UP Olomouc SO  3-0
3 3.10.2019 17:00 VK UP Olomouc Šternberk ČT  3-0
4 5.10.2019 17:00 Ostrava VK UP Olomouc SO  3-0
5 10.10.2019 18:00 VK UP Olomouc Frýdek-Místek ČT  3-0
6 17.10.2019 18:00 Liberec VK UP Olomouc ČT  0-3
7 19.10.2019 17:00 VK UP Olomouc Šelmy Brno SO  3-2
8 26.10.2019 17:00 VK UP Olomouc Královo Pole SO  3-1
9 2.11.2019 18:00 Přerov VK UP Olomouc SO  1-3
10 9.11.2019 17:00 Olymp VK UP Olomouc SO  2-3
11 16.11.2019 17:00 VK UP Olomouc Prostějov SO  Předprodej akce
12 21.11.2019 17:00 Šternberk VK UP Olomouc ČT
13 30.11.2019 17:00 VK UP Olomouc Ostrava SO
14 7.12.2019 17:00 Frýdek-Místek VK UP Olomouc SO
15 14.12.2019 17:00 VK UP Olomouc Liberec SO
16 21.11.2019 18:30 Šelmy Brno VK UP Olomouc SO
17 4.1.2020 17:00 Královo Pole VK UP Olomouc SO
18 11.1.2020 17:00 VK UP Olomouc Přerov SO

PLAY-OFF | UNIQA extraligy žen 2018/2019

Kolo Datum Doma Venku 
1.čtvrtfinále SO 16.3. Olomouc Ostrava 3-0
2.čtvrtfinále ST20. 3. Ostrava Olomouc 0-3
3.čtvrtfinále SO 23. 3. Olomouc Ostrava 3-0
1.semifinále ST 3.4. Olomouc Olymp Praha 3-0
2.semifinále  SO 6.4. Olymp Praha Olomouc 0-3
3.semifinále  ÚT 9.4.  Olomouc Olymp Praha 3-1
 1.finále  ČT 18.4. Olomouc  Prostějov 3-0
 2.finále  NE 21.4. Prostějov Olomouc 1-3
 3.finále  ST 24.4.  Olomouc  Prostějov 3-0

Časy utkání se můžou měnit, v případě televizního utkání.

Nadstavbová část UNIQA extraligy žen 2018/2019

19. kolo
91 9. 2. 2019, 17:30 Olomouc Olymp  0 .  3
20. kolo
94 16. 2. 2019, 18:00 Liberec Olomouc  0 . 3
21. kolo
96 23. 2. 2019, 17:00 Prostějov Olomouc 1 . 3
22. kolo
97 28. 2. 2019, 17:00 Olymp Olomouc 0 .  3
23. kolo
100 2. 3. 2019, 17:00 Olomouc Liberec  3 . 0
24. kolo
102 7.3. 2019, 16:30 Olomouc Prostějov  3 . 0


Základní část UNIQA extraligy žen 2018/2019

Kolo Datum Doma Venku 
1.kolo SO 6.10. Olymp Olomouc 0-3
2.kolo ČT 11. 10. Olomouc Frýdek-Místek 3-0
3.kolo SO 13. 10. VK Brno Olomouc 1-3
4.kolo ČT 18. 10. Liberec Olomouc 1-3
5.kolo ČT 25. 10. Olomouc Prostějov 3-2
6.kolo SO 27. 10. Přerov Olomouc 0-3
7.kolo SO 3. 11. Olomouc Královo Pole 3-1
8.kolo SO 10. 11. Šternberk Olomouc 0-3
9.kolo SO 17. 11. Olomouc Ostrava 3-1
10.kolo SO 24. 11. Olomouc Olymp 3-1
11.kolo SO 1. 12. Frýdek-Místek Olomouc 0-3
12.kolo SO 8. 12. Olomouc VK Brno 3-0
13.kolo ČT 13. 12. Olomouc Liberec 3-0
14.kolo SO 15. 12. Prostějov Olomouc 1-3
15.kolo PÁ 21. 12. Olomouc Přerov 3-0
16.kolo ČT 17. 1. Královo Pole Olomouc 0-3
17.kolo SO 19. 1. Olomouc Šternberk 3-0
18.kolo SO 26. 1. Ostrava Olomouc 0-3