Juniorky i kadetky zvládly všechny zápasy za tři body

První prosincovou neděli odehrály juniorky a kadetky VK UP další mistrovské zápasy, tentokrát na domácí palubovce haly na Lazcích. Soupeřkami našich dívek byly týmy, které se pohybují na konci tabulek. V obou případech se mladé naděje dočkaly „povinných“ vítězství, ani u jednoho celku ale výkony i přes výhry nebyly úplně přesvědčivé.
Kadetky měly za soupeřky dívky z klubu Beskydy Frýdlant nad Ostravicí a zvítězily dvakrát beze ztráty setu. „Svým výkonem však nijak nepřesvědčily. Stále se ukazují velké výkyvy v utkáních, na soupeře to ale tentokrát stačilo. Je to v hlavách, jinak si to neumím představit. Pozitivem je, že si zahrála všechna děvčata a neztratili jsme žádný bod. Na hřišti se vystřídaly Abendrothová, Keková, Vyjídaková, Szromková, Mertová, Hrabská, Musilová, Mědílková, Kamidinová a Ambrůzová,“ vyjmenoval kouč olomoucké mládeže Miroslav Polák.
Juniorky nad Sokolem Jehnice zvítězily 3:0 a 3:1. „Povinnosti bylo vyhrát oba dva zápasy, což děvčata splnila. Odehrála je bez pomoci hostujicích hráček, ale svým výkonem také moc nepotěšila. Soupeř dělal ještě víc chyb než my a důležité je, že jsme získali plný počet bodů a do hry se mohly zapojit všechny hráčky. Sestava byla Ungrová, Vychodilová, Skopalová, Svobodová, Mracká, Samuelová, Bayerová a Herynková. Do druhého zápasu se zapojily Szromková, Ambrůzová, Vyjidáková a Abendrothová,“ řekl trenér Polák.
V sobotu 8. prosince odehrají starší žačky Olomouce druhé kolo Českého poháru v Ostravě s cílem udržet se v nejvyšší skupině soutěže. Juniorky pak v neděli hrají v Brně proti Královu Poli B, kadetky mají volno a další utkání je čeká 15. prosince v Novém Jičíně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *