Kadetky postupují do nadstavby ze druhého místa

Své poslední zápasy v základní skupině 1. ligy kadetek odehrály mladé volejbalistky doma proti Znojmu. I přesto, že už měly postup v kapse, nastoupily s touhou vyhrát a předvedly to i na hřišti. Výsledkem byly dvě hladké třísetové výhry.
„Soupeřky hrály velmi dobře, ale my jsme dnes byli určitě lepší. V zápasech opravdu již o nic nešlo, a tak jsme nechali zahrát všechny holky, včetně těch mladších. A ty rozhodně podaly dobrý výkon a mohly se tak všechny podílet a společně radovat z výhry. Pochvalu si zaslouží celý tým. Předvedl pěkný volejbal, na který se opravdu dalo dívat,“ těšilo trenéra Milana Svobodu.
V letošním roce to bylo již celkově čtvrté vítězství v řadě, když předchozí neděli porazily Hanačky venku TJ Sokol Brno I. Snad ve vítězných taženích budou pokračovat i nadále…
Kadetky nastoupily proti Znojmu v sestavě: Keková, Abendroth, Svobodová, Vyjídáková, Musilová, Horká, Barančíková, Mědílková, Ambrůzová, Szromková, Mertová, Hrabská. Trenéři Milan Svoboda, Miroslav Polák.
V sobotu a neděli 26. a 27. ledna pořádá VK UP Olomouc v univerzitní sportovní hale na Lazcích další, třetí kolo Českého poháru starších žaček. V sobotu se hraje celý den a v neděli přibližně do 15 hodin. Zveme všechny rodiče, kamarády a příznivce volejbalu: přijďte fandit!

20190113_111419 20190113_093055 20190113_093030

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *