Má to smysl, přijďte fandit! Aneb charitativní utkání se blíží.

Charitativní nádech bude mít extraligové utkání volejbalistek Olomouce s pražským Olympem, které se bude konat 9. prosince od 18 hodin ve Sportovní hale Univerzity Palackého. Vedení klubu se rozhodlo zisk ze vstupného ve spolupráci s Dobrým místem pro život věnovat Základní škole a Střední škole CREDO, o.p.s.

„Loni jsme se účastnili prodeje dobročinného punče ve stánku Dobrého místa pro život pro zmíněnou školu. Letos nám to zápasové vytížení bohužel nedovolí, a proto jsme hledali jinou cestu, jak se zapojit, přibližuje myšlenku charitativního zápasu, který doprovází slogan „Má to smysl, přijďte fandit!“, ředitel klubu Radan Holásek.

Smysl to opravdu dává. Nejenom, že diváci podpoří olomoucké volejbalistky v cestě za extraligovými body, ale zároveň přispějí na dobrou věc. „Finanční prostředky využijeme na vybavení multisenzorické místnosti Snoezen II, kterou se chystáme otevřít koncem školního roku,“ vysvětluje ředitelka školy Blanka Vacková.

Příchozí si budou moci pořídit i dražší variantu vstupenky, která bude slosovatelná o hodnotné ceny. „Pro fanoušky máme připravený originální hraný dres z loňské sezony podepsaný týmem, speciální adventní kalendář od pivovaru Regent nebo lístky na zápas roku s německým Stuttgartem,“ vyjmenovává některé ceny Radan Holásek.

„Jsem moc ráda, že spolupráce s volejbalistkami úspěšně pokračuje,“ těší Věru Novotnou z Dobrého místa pro život, které věnuje také hodnotné ceny.

Vstupné 40/30 Kč, dražší varianta pak 90/80 Kč.

Ceny:
-Pivní adventní kalendář Regent (24×0,33l)
-batoh od www.lionsport.cz
-5l soudek Regent
-podepsaný dres týmem
-podepsaný míč týmem
-3 x 2 vstupenky na Stuttgart
-2 x Dobré místo pro život

O lístky na pohárové utkání se Stuttgartem můžete soutěžit také na Facebooku. Stačí se vyfotitu jedné z reklamních ploch, které věnovala na podporu firma ARES, které tímto ještě jednou mockrát děkujeme!

 

1 komentář: „Má to smysl, přijďte fandit! Aneb charitativní utkání se blíží.

  • 2.12.2017 (19:43)
    Permalink

    Od zápasu s Prostějovem jsem byl na každém domácím zápase a i venku v okolí Olomouce a dorazím i 7.12. na odvetu s Libercem, ale 9.12. mě to nevychází. Sakra to mě slušně sere 🙁 Ale je to ještě daleko a jestli se to otočí a já dorazím tak si koupím klidně i tři lupeny za 90. Tak mě držte palce :Jo a dorazte i Vy.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *