Martina Michalíková, č. 2

2-machalikova-martinaChorvatky ji říkají Tina, ale jinak má mezi holkami má přezdívku Marťa. Volejbalovou kariéru začala V osmi letech v přípravce TJ Mittal Ostrava. Do té doby hrála tenis. Dále pokračovala ve TJ Mittal Ostrava, KP Brno, Sokol Frýdek Místek, VK Olomouc. Byla reprezentantkou ČR v kategorii Kadetky a  Juniorky. Do kategorie Ženy nenastoupila z důvodu zranění.  Mezi největší úspěchy řadí 3. místo ME U19, 2.místo VK UP Olomouc, 3.místo Sokol F-M. Největším volejbalovým zážitkem byla výhra s Brnem nad Lokomotivem Baku na domácím hřišti. Zahrála si proti polské legendě Glince.

Její oblíbený film je Okresní přebor a herec Channing Tatum, poslouchá od všeho trošku např. Justin Timberlake, Majk Spirit, Hanička Zagorová, miluje sushi, z nápojů má nejraději Aperol Spritz. Mimo volejbal má ráda cestování, čtení a vůbec všechny sporty (tenis, golf, lyžování..).

Na hřišti ji dokáže nejvíce naštvat, když se někdo soustředí na chyby ostatních víc, než na své vlastní. Mimo hřiště jsou to nezodpovědní lidé.

Motto: „Kde je vůle, tam je cesta.“

Národnost: Česká republika

Narozena: 18. 12. 1993

Výška: 180 cm