Mladší žákyně odehrály o víkendu KP mladších i starších žaček

V sobotu odjely hrát mladší žačky do Prostějova o kategorii vyšší soutěž – starší žačky. A opět byly výkony jako na houpačce. Na první zápas nastoupilo podle slov trenérky družstvo mrtvol – nechuť hrát a vyhrát, nevolání si, žádný pohyb, to vše způsobilo prohru. Na druhý zápas jako by nastoupilo jiné družstvo – bojovností a kvalitním vrchním servisem jsme družstvo z Přerova přehrály. Třetí zápas se vrátilo odehrát družstvo mrtvol a opět jsme jej prohrály. Přesto výkon holek hodnotíme pozitivně a jde vidět pokrok.
V neděli ve své kategorii navázalo „Áčko“ na mrtvé výkony ze soboty. Hra byla bez náboje, bez pohybu a bez povzbuzování. Přesto byly první zápasy těsné a o výsledku vždy rozhodl až tie-break – oba jsme bohužel díky zbytečným chybám prohrály 2x 13:15. V posledním zápase se suverénním Prostějovem už jsme kladly jen minimální odpor a zápas prohrály 0:2. Velice nepovedený výkon způsobil, že padáme do druhé skupiny.
B-družstvo hrálo v Moravské Třebové. Podle slov trenérky byly chyby obdobné jako v prvním družstvu. Přesto se Béčku podařilo kvalitním servisem dvakrát vyhrát. Poslední zápas právě s domácím týmem nám nevyšel a těsně v tie-breaku jsme ho prohrály a zůstáváme ve třetí skupině.

Autor: Marcela Fantalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *