Na ZŠ Stupkova se konal nábor budoucích volejbalistek

V úterý 30. dubna se na Základní škole Stupkova v Olomouci uskutečnil první nábor děvčat 2., 3. a 4. tříd do oddílů Volejbalového klubu Univerzity Palackého Olomouc. Nábor se konal ve školní tělocvičně, kde na úvod přivítal ředitel školy Mgr. Pavel Hofírek zástupce klubu – šéftrenéra mládeže Miroslava Poláka, trenéra Richarda Schwarze a hráčky mistrovského celku žen Katarínu Dudovou a Darinu Košickou.
Po milém přivítaní čerstvé šampionky předvedly ukázku ze svého volejbalového umění a poté si rozdělily přítomné děti do skupin, v nichž se je snažily zábavnou formou naučit základní herní činnosti jednotlivce. Na závěr si všichni zahráli proti sobě.
Děkujeme panu řediteli, že nám umožnil zúčastnit se hodiny tělocviku, a my díky tomu mohli prezentovat svůj program náboru. Poděkování patří i dětem za trpělivost a hráčkám za to, že byly ochotny pomoci trenérům mládeže.

718 716 713 711 705

 

2 komentáře: „Na ZŠ Stupkova se konal nábor budoucích volejbalistek

  • 9.5.2019 (13:21)
    Permalink

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat na přihlášku na volejbal. Dceru zaujal, když byly děvčata na ZŠ Stupkova, dcera má 10 let, děkuji Kubelková Dagmar

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *