Nový ročník UNIQA extraligy odstartuje v září. Na úvod přijede pražský Olymp s hvězdnou Havlíčkovou

Volejbalová UNIQA extraliga žen zná rozpis utkání pro nadcházející ročník 2020/2021. Ten začne již 19. září a na Hanou zavítá pražský Olymp, jenž se chce vrátit znovu na výsluní. Dopomoci mu k tomu má i hvězdná Aneta Havlíčková, která se vrací po letech strávených v zahraničí zpátky domů. V dresu Pražanek se představí také olomouckému publiku dobře známá Eva Hodanová.

O týden později pak Hanačky zamíří do Brna, kde se budou prát o body se Šelmami. Následovat bude derby s nedalekým Sokolem Šternberk.

Kompletní rozpis soutěže

17 komentářů: „Nový ročník UNIQA extraligy odstartuje v září. Na úvod přijede pražský Olymp s hvězdnou Havlíčkovou

 • 22.6.2020 (7:25)
  Permalink

  Tak nám taky řekněte , kdy začne příprava. A jestli jsou ještĕ nějaké novinky ! Čekáme na to !

  Reagovat
  • 22.6.2020 (19:36)
   Permalink

   Stejně jako v minulém roce – červenec.

   Týden před ligou pak tradiční TOMI-REMONT Cup.

   Reagovat
 • 22.6.2020 (11:15)
  Permalink

  Tak Havlíčková nebo Havelková? Máte v těch jménech trochu hokej.

  Reagovat
 • 22.6.2020 (11:57)
  Permalink

  Ještě k tomu Olympu: včera jsem si večer přehrál znovu finále českého poháru z Brna. Snažil jsem se sledovat jednotlivé hráčky a od druhého setu bylo vidět jakou kvalitní práci odváděla pro Olomouc Eva Hodanová. Ta nám bude opravdu chybět. Skoro nedělala chyby, na svou výšku měla několik skvělých zákroků v poli, má volejbalovou předvídavost, je to zkrátka zkušená kvalitní hráčka. Řekl bych, že to je pro Olymp důležitější posila než Aneta Havlíčková.
  Zajímavá se také sestava brněnských šelem:
  https://women.volleybox.net/vk-selmy-brno-t5548
  Pokud tam nakonec zůstane i smečařka Mikysková ( zatím v sestavě není), bude to zase jasný kandidát na podium a pro nás hodně těžký soupeř.

  Reagovat
  • 22.6.2020 (19:38)
   Permalink

   Mikysková údajně míří do zahraničí, takže Helena Horká na její pozici účka.

   Reagovat
 • 23.6.2020 (11:41)
  Permalink

  Na webu prostějova je článek s Verčou Trnkovou. Je to takové obecné povídání, ale jedna věta mě zaujala a jako fanouška Olomouce se dost negativně dotkla. Cituji :
  „Volejbal jsem úplně vynechala, protože můj bývalý klub přípravu dlouho nezahajoval, a když nakonec ano, tak jsem nedostala možnost se zapojit.“
  Pokud je to pravda tak mě postoj trenérů Olomouce dost mrzí. To si za odvedené služby Trnka jistě nezasloužila.

  Reagovat
  • 23.6.2020 (16:11)
   Permalink

   Přitom v tomtéž článku se píše, že v tom bývalém klubu (asi tedy Olomouc),dlouho nezačali s připravou a když už začali ( ?),tak že nedostala přiležitost se účastnit. Taky řiká, že ještĕ nemá dalši angažmá.

   Reagovat
 • 23.6.2020 (15:36)
  Permalink

  Tak Gábina vyrazila do světa. Koupil ji 7 celek polské nedohrané ligy Bielsko-Biala, kde bude hrát s Andreou Kossanyiovou. Tak ať se Gábino daří !!!!!!!!!!!!

  Reagovat
 • 28.6.2020 (9:37)
  Permalink

  Dotaz na realizační tým. V sestavě chybí třetí blokařka ????????????

  Reagovat
 • 29.6.2020 (10:14)
  Permalink

  Možná by to chtělo stáhnout starou soupisku z uplynulé sezony ! A zkusit tam dát tu novou !

  Reagovat
  • 30.6.2020 (9:14)
   Permalink

   Od posledního článku, kde byla zmíněna jména se nic nezměnilo (cca. tři články zpět). Soupiska bude aktualizována později.

   Reagovat
 • 30.6.2020 (22:55)
  Permalink

  Polky nás v prvním přáteláku jasně přejely, především zásluhou jejich vynikajícího účka 202 cm vysoké M. Stysiak , která má teprve 20 roků a hraje druhým rokem italskou A 1 v týmu Scandisi. Gábina si proti Polkám vyzkoušela, že to v jejich lize rozhodně nebude mít jednoduché. Patočkové se na účku dařilo ještě méně, tak to na tomto postu nakonec dohrála smečařka Mlejnková.

  Reagovat
 • 3.7.2020 (11:59)
  Permalink

  Ten druhý zápas, to bylo úplně o něčem jiném. Holky bojoval, zlepšily servis a předchozí špatný výsledek hodily tzv. za hlavu. Gábina výborný zápas, Veronika výborný zápas.
  V článku na VK Prostějov říká Veronika – Trnka, že nemá na další sezonu smlouvu. Nestálo by za to obnovit s ní jednání ? Dotaz na admina ???

  Reagovat
  • 3.7.2020 (19:50)
   Permalink

   Václave, admin s hráčkami nejedná, takže nedokáže odpovědět.

   K zamyšlení jen můžu říct, že volejbalu u nás vládl dlouho jeden klub, který značně pokřivil trh s hráčkami. Bude ještě dlouho trvat, než si tento fakt někteří uvědomí.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *