V online hlasování fanoušků jsme vybojovali bronzové medaile! Děkujeme, že jste s námi!

Volejbalová UNIQA extraligy pro ročník 2019/2020 skončila předčasně, bez mistra. O toho virtuálního se však strhne bitva od pondělí! A rozhodovat o něm budou fanoušci na sociálních sítích.

Bitva bude probíhat na Facebooku a Instagramu oficiálního profilu UNIQA volejbalová extraliga žen.

Hlasovat se bude na obou platformách v Instastories a Facebook stories – hlasy se sčítají!

V pondělí tak vypukne čtvrtfinálová bitva proti TJ Sokol Šternberk, tak buďte připravení a sledujte nás na sociálních sítích.

 

Výsledky čtvrtfinále:

VK Šelmy Brno KP Brno 723:691
VK UP Olomouc TJ Sokol Šternberk 708:359
PVK Olymp Praha VK Dukla Liberec 868:620
VK Prostějov TJ Ostrava 755:709

Výsledky semifinále:

VK UP Olomouc PVK Olymp Praha 1172:1232
VK Brno VK Prostějov 797:806


Souboj o medaile:

VK Šelmy Brno VK UP Olomouc 634:765 o 3. místo
PVK Olymp Praha VK Prostějov 1204:1063 o 1. místo

Děkujeme za podporu!

34 komentářů: „V online hlasování fanoušků jsme vybojovali bronzové medaile! Děkujeme, že jste s námi!

 • 22.3.2020 (22:11)
  Permalink

  Jestli je to zábava pro fanoušky z iniciativy UP Olomouc tak dobře. Pokud to vymyslel svaz a myslí to vážně, tak větší blbost jsem ještě nečetl.

  Reagovat
 • 23.3.2020 (9:30)
  Permalink

  Mirku, v rámci klubu by to možné nebylo. Jedná se o nápad Svazu. Chybí tomu sice přesnější informace, ale to není nic nového. Zatím je na profilech ticho, uvidíme jak to nakonec bude vypadat.

  Průběžné informace se pokusím aktualizovat do článku.

  Reagovat
 • 26.3.2020 (22:18)
  Permalink

  Trochu se divím, že UP přistoupilo na tu hlasovací hovadinu, kterou vymysleli Pražáci. Olomouc měla v lize jednoznačně nejvyšší návštěvnost, oproti Olympu i několikanásobně. Většina diváků jsou však středního věku a fb nebo Instagram nejsou jejich parketa. Olymp v má v Praze daleko širší základnu ve všech věkových kategoriích a podle mě toto hlasování na sítích s přehledem vyhraje, což je jeden z dalších úletů volejbalového svazu.

  Reagovat
 • 27.3.2020 (9:15)
  Permalink

  Trochu si myslím, že jde svým způsobem o snahu přitáhnout v této době zájem.Jako skutečný boj o titul je to naprostá blbost.

  Reagovat
 • 28.3.2020 (22:26)
  Permalink

  Miroha: Je to online soutěžení pro fanoušky.

  Mirek: Divil byste se, ale hlasovalo za nás hodně fanoušků. Máme velkou základnu a ze statistik se jich zapojil velký počet. Hlasy však mohl přidávat kdokoliv, kdo byl osloven – takže i člověk, který o volejbale nemá ani páru. Sociální sítě jsou silný nástroj.

  Reagovat
 • 28.3.2020 (23:27)
  Permalink

  Vidím, že digitální demence je už v pokročilým stádiu

  Reagovat
 • 29.3.2020 (10:26)
  Permalink

  Tak ja myslim, ze to je spis jen pokus svazu zviditelnit v teto mrtve dobe volejbal – hodnotu pochopitelne takova anketa ma nula a kazdy z treneru, hracek i lidi to moc dobre chape… protoze logicky to nema zadny smysl, ale v prvni chvili me to taky rozesmalo jestli je to jen spatny vtip, kdyz jsem videl, ze to je opravdu primo od svazu 😀

  Reagovat
 • 30.3.2020 (15:22)
  Permalink

  Tak to je neuvěřitelná zpráva …. šance pro mě!
  Hlásím se taky do hry – jméno týmu VK FANDIK Haná. Nejdou mi sice žádné herní činnosti,
  ale virtuálně bych to mohl vyhrát. S ohledem na to, že dnešní svět je mnohdy zcela naruby.
  Takže palce nahoru, hlasujte pro Fandika a hlavně zvesela v této nelehké době!

  Teď ale vážně … všem přeji ať ve zdraví a co nejlépe přečkají tyto zvláštní časy.
  Snad nám Babiš a jeho parta patlalů nebudou situaci příliš komplikovat k tomu, co přinesl sám prevít
  Covid-19. V příštích volbách jim to spočítáme a virus tou dobou možná i chcípne, nebo zaleze.

  Reagovat
 • 30.3.2020 (18:57)
  Permalink

  Teď jsem z toho virtuálního volejbalu andula. Brno v semifinále jasně přehlasovalo VK Prostějov a teď se dočítám, že ve finále je Prostějov a my hlasujeme o 3 flek s Brnem. Může to admin vysvětli ????

  Reagovat
  • 31.3.2020 (11:04)
   Permalink

   Nevím odkud berete ty informace, že Brno jasně přehlasovalo Prostějov?

   806:797 vyhrál Prostějov nad Šelmami.

   Reagovat
 • 1.4.2020 (19:11)
  Permalink

  Vypadá to, že digitální ptákoviny skončily a tak jsem měl čas se trochu zasnít jak bude naše sestava na podzim vypadat.
  Na nahrávce by se mi líbila dvojice Erica a šternberská Nicol, samozřejmě pokud se z mateřské nevrátí Šárka.
  Ideální by bylo kdyby zůstaly blokařky tj. 3x Verča pohromadě i když na to, že tady zůstane Trnka bych si nevsadil.
  Na smeči se mi hodně líbila E.H., otázkou je jak se jí líbilo v Olomouci. Pokud by zůstala, bylo by to hodně dobře a kdyby se podařilo posílit např. o L.N. z VK bylo by to ještě lepší.
  Na účku máme hvězdičku Gábinu, která zatím slovně směřuje na jih. Pokud by ještě rok vydržela byl bych za to moc rád. Jinak by to byl fakt problém.
  Na liberu se v závěru nástavby moc hezky rozehrála Adéla, kterou jistila Denisa. Tak proč ne.

  Reagovat
 • 8.4.2020 (19:21)
  Permalink

  Dnes se na stránkách VK Prostějov rozpovídal jejich sportovní ředitel Mirek Čada. Pochválil hráčky za jejich hru v sezóně a překvapil fanoušky prohlášením, že soupisku na sezónu 2020-2021 ma hotovou. Některé hráčky sice odešly (ty které hrály tak dobře, že o ně byl zájem jinde), další se podařilo nasmlouvat, některé měly víceleté smlouvy. Žádná jména nepadla, ale ledacos to napovídá.
  Takže dotaz na našeho admina: Samozřejmě nikdo nemůže po vedení chtít soupisku na další sezónu, ale alespoň by jsme se mohli dozvědět, které naše hráčky mají víceletý kontrakt, takže se na ně můžeme těšit. No a ty další informace se jistě dozvíme až příjde čas.

  Reagovat
 • 17.4.2020 (10:24)
  Permalink

  Včera v brankách hlásili velké posily Olympu pro příštì sezonu. ….

  Reagovat
  • 17.4.2020 (16:50)
   Permalink

   To se to posiluje, když to všechno hradí ministerstvo vnitra…..

   Reagovat
  • 18.4.2020 (13:29)
   Permalink

   Do Olympu se vrátila jejich odchovankyně Eva Hodanová, což je pro nás velká ztráta. To že znovu podepsali blokařku Purchartovou není žádná sláva. Další podepsanou hráčkou je nahrávačka Smutná, která za ně hrála už tuto sezónu. Je to kvalita, ale je to také tzv. stará škola, která rozděluje míče na vysoké nahrávky na kůly, což dává čas středovým hráčkám stavět obranu. Mitáč ještě jedná s Anetou Havlíčkovou, taky odchovankyni Olympu, která je podle mě už pár let za zenitem, ale pro Olymp to bude výrazná posila a v extralize jasné podium.

   Reagovat
   • 21.4.2020 (8:17)
    Permalink

    Dovolil bych si tě trochu poopravit Mirku. Evička Hodanová je odchovakyní trenéra Plzáka z Lokomotivy Plzeň.

    Reagovat
    • 21.4.2020 (8:40)
     Permalink

     Myslím, že to bude trochu složitější. Ona byla vedena v Plzni od 16 let a hrála tam 3 roky, kde byla před tím není uvedeno. Pak přešla do Olympu kde byla 4 roky. Pomatuju si ji, trvalo ji to 2 roky než se dostala do základu a trenér Teplý vždy když se mluvilo o Olympu, tak ji zmínil. Vysoká hráčka, smečuje hodně k zadní lajně, nedělá chyby, velmi slušný příjem. Škoda, ta nám bude v příští sezóně hodně škodit.
     Zajímavé je, jak trenér Mitáč úplně změnil systém Olympu, který vždy vychovával od žaček vlastní hráčky a postupně je zabudovával až do prvního družstva a následně reprezentace a nákupy hotových hráček nedělal. Teď je to za poslední roky Smutná, Purchartová, Staňková, Denisa, Ovečková, Šmídová, Valková, no a mladý holky když vidí, že se neprosadí tak jsou z Olympu pryč.

     Reagovat
 • 21.4.2020 (6:53)
  Permalink

  Tak už nám sem dejte ty nové posily !! Ať to můžeme probrat !! Velka škoda těch odchodů.

  Reagovat
 • 21.4.2020 (14:43)
  Permalink

  Dobrý den, můžu se zeptat, proč v klubu končí Veronika Strušková? Děkuji.

  Reagovat
 • 21.4.2020 (18:27)
  Permalink

  Tak mám z toho všeho hodně smíšené pocity. Olomouc nikdy nestavěl výlučně na cizině. Dost to připomíná bývalý Agel. Výrazně nám oslabily středové hráčky. Že odejde Trnka se po českém poháru čekalo. Už v Brně ji lanařil Liberec, uvidíme kde nakonec skončí. Bezhandolské je rozhodně škoda, určitě je o level lepší než posila z Prostějova a Verča Strušková pokud se nechystá zakládat rodinu tak její odchod neberu. Je to ještě větší ztráta než Bulharka. Blokařka Kofie ukázala v Sokole kvalitu, třetí blokařka zatím chybí. Matienzo na smeči má jasně kvalitu, jen si matně vzpomínám že patřila mezi nižší smečařky. Těch 182 co má na kartě, to ji snad museli tahat za uši. Druhá Kubánka co nahrazuje Orvošovou je prcek. 177 cm na účko je opravdu dost málo. Martina prodloužila smlouvu, Sigma má u nás plusové body. Libero je super, proč odchází Stavinohová mi hlava nebere, druhé kvalitní libero budeme potřebovat. Ještě chybí druhá nahrávačka a alespoň další dvě smečařky, uvidíme jaké další překvapení realizační tým chystá.

  Reagovat
 • 23.4.2020 (8:33)
  Permalink

  Dotaz na admina a jestli nezná odpověď tak na realizační tým : Proč v klubu končí Veronika Strušková !!!!!!

  Reagovat
 • 23.4.2020 (15:31)
  Permalink

  Hned na začátku podotýkám, že všem novým hráčkám přeji, aby se jim dařilo. V článku v olomouckém deníku je trenér Zapletal nadšen z nové nahrávačky Milly Camurcaové i když se s hráčkami poprvé setká až v červenci. V nedohrané sezóně si Liberec pořídil brazilské účko na které trenér Gálik v tisku pěl ódy a pak po pár zápasech hráčka skončila na lavičce. Díval jsem se na livesport.cz na Brazilskou extraligu, ale kluby které má Milla uvedeny v kariéře jsem tam nenašel. A ještě jedna připomínka. Výška 170 cm je poměrně málo vzhledem k tomu, že i nahrávačka musí na kůlech blokovat.

  Reagovat
 • 24.4.2020 (21:00)
  Permalink

  Dnes sportovní zpravodajství na ČT1, k smíchu, prý vlastní odchovankyně, jako kromě Gábiny v minulých letech, se odchovankyně nechají vydeptat ve Šternberku a pak končí, takže pojďme mluvít o odchovankyních v Olomouci, celkem trapas. A jinak souhlas s MIrkem, Veroniku S. se mělo udržet, ta vždycky hrála za Olomouc srdíčkem.

  Reagovat
 • 24.4.2020 (21:31)
  Permalink

  Na iDnes je 23.4. článek s našim trenérem Mgr. Zapletalem. V článku říká, že pandemie mu jako kantorovi dala čas udělat mančaft, takže to vidím tak, že za tu cizineckou legii co stvořil je odpovědný on, protože výše je v článku napsáno cit. „Klub se rozloučil s Veronikou Trnkovou, Evou Hodanovou, Veronikou Struškovou i Adélou Stavinohovou“. Tu větu si vysvětluji tak, že klub o tyto hráčky neměl zájem. Nevím jak ostatní fandové, ale já jsem si tato děvčata hodně považoval a čekal jsem, že trenér udělá maximum proto aby se mu nerozutekly. Eva Hodanová je v Olympu, ostatní ještě nové kluby registrované nemají, takže za sebe říkám pane magistře Zapletale: chodím na volejbal hodně dlouho , více než 40 let a poznám když hráčce, která má navíc kvalitu na klubu záleží a hraje jak říká Pavlík srdíčkem. To že jste se rozloučili s V. Struškovou jste mě fakt naštval a měl byste nám to fandům věrohodně vysvětlit.

  Reagovat
 • 25.4.2020 (7:11)
  Permalink

  Dneska je v tisku presentovaná dalši posila : z Prostějova smečařka Nová.

  Reagovat
 • 27.4.2020 (19:08)
  Permalink

  V olomouckém deníku vyšly dnes dva články. Ten první s mgr. Zemánkem je kopii článku uvedeném na svazových stránkách. Pan předseda odkryl karty a na seznamu je 11 jmen, ale jen 2 blokařky. Druhý je s trenérem mgr. Zapletalem a má zajímavý nadpis. „Nejsem typ, který bude přemlouvat hráčky…..“
  Bohužel už i okresní noviny vyrábějí placené tzv. premiové články, takže jsem si nemohl přečíst koho nechtěl trenér přemlouvat aby v Olomouci na soupisce zůstal. Třeba to tady některý diskutující s předplatným objasní.

  Reagovat
  • 29.4.2020 (11:26)
   Permalink

   Mirku, ten placený článek stojí na měsíc 1 Kč,- ( akce)

   Reagovat
 • 27.4.2020 (20:37)
  Permalink

  Tak jsem se nakonec na ten článek s trenérem dostal. Nejsem typ, který bude přemlouvat hráčky, říká volejbalový kouč Zapletal a je to hodně dobré, má to hlavu i patu a fanoušek se tam dozví všechno po čem pátrá marně na klubovém webu. Trenér má za toto info hodně plusových bodů včetně mé omluvy ohledně blokařek. Jedinou připomínku si dovolím napsat a to, že by všechny tyto informace měly být přednostně uvedeny na klubovém webu a ne aby je fanoušek hledal jinde.

  Reagovat
  • 28.4.2020 (5:31)
   Permalink

   Tak web olomouckého volejbalu nefunguje dlouhodobě, a je to velká škoda. V této době je třeba udržet fanouška, informovat o dění kolem klubu. Stačil by článek týdně. Nějaký rozhovor s trenéry, představit i lidi v zákulisí, ty, co dělají „černou práci“. Témat by bylo dost, jen najít člověka se zájmem starat se o image klubu.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *