Olomouc získala posilu z Balkánu. Přichází Chorvatka Katarina Pilepić

Není to tak dávno, kdy hala Univerzity Palackého tleskala kouzelným zákrokům libera Rene Sainové či blokům Bety Dumančičové a Bernardy Čutukové. Chorvatské volejbalistky zanechaly na Hané dobrý dojem, a tak v Olomouci neváhali, když se naskytla možnost angažovat jejich krajanku. Novou posilou se stala univerzálka Katarina Pilepičová.

„Poslední dva týdny byly náročné. Jsem rád, že jsme Katarinu získali,“ oddychl si předseda klubu Jiří Zemánek.

V Olomouci v nedávné minulosti působily úspěšně tři volejbalistky z Chorvatska. „Byli jsme s jejich výkony spokojení. Všechny prokázaly kvalitu a fanoušci si je oblíbili,“ vzpomíná na balkánské trio: Dumančičová, Sainová a Čutuková. „Doufám, že k nám přinese opět jižanskou dravost a bezstarostnost,“ přeje si Jiří Zemánek.

Jeho slova potvrzuje i samotná hráčka.

„Chci dát týmu ze sebe to nejlepší, být agresivní a přinést na hřiště vášeň,“ říká odhodlaně Katarina Pilepičová.

S volejbalem začínala v Rijece, aby s ním zamířila do USA, kde studovala a hrála tamní univerzitní ligu za San Francisco a Arizonu. Po studiu zvolila exotické angažmá na Filipínách, načež se stěhovala do řeckého klubu AO Thiras. Její poslední zastávkou bylo Finsko, kde oblékala dres mistrovského LP Viesti a zahrála si Ligu mistryň.

„Těším se, až si ji znovu zahraji. Je to privilegium a skvělá příležitost si zahrát proti nejlepším týmům a hráčkám na světě. Je to skvělý pocit, musíte ze sebe dostat při každém míči to nejlepší. Věřím, že nám to pomůže v domácí lize,“ říka Pilepičová.

Česko pro ni bude pátou zahraniční štací, kterou si šestadvacetiletá chorvatská univerzálka vyzkouší.

„Slyšela jsem, že město je velmi pěkné a dá se snadno projít pěšky,“ těší se univerzálka Pilepičová až prozkoumá zákoutí historického centra Olomouce.

Extraligový ročník letos slibuje velmi vyrovnanou podívanou, neboť zvučné posily oznámily: Šelmy z Brna, pražský Olymp a Dukla Liberec.

„Vím, že liga je kvalitní a klub má ty nejvyšší ambice. Už se nemůžu dočkat, až se setkám s týmem a začneme se společně připravovat,“ těší se Katarina Pilepičová.

Katarina Pilepić

Národnost: Chorvatsko

Narozena: 14.7. 1994

Výška: 182 cm

Předchozí působiště: ŽOK Rijeka 2009/2013, San Francisco 2013/2015, Arizona 2015/2016,

Generika Ayala Lifesavers 2016/2018, AO Thiras 2018/2019, LP Viesti 2019/2020

68 komentářů: „Olomouc získala posilu z Balkánu. Přichází Chorvatka Katarina Pilepić

 • 21.7.2020 (18:20)
  Permalink

  Tak další snad dobrá zpráva! Ale hlavní teđ bude , aby se všechny včas sešly a daly se dohromady. Bude to pro trenéra úkol na plný úvazek.

  Reagovat
 • 22.7.2020 (18:01)
  Permalink

  Veronika Trnková je v Liberci a určitě si dá v zápasech s námi hodně záležet. Na blocích s reprezentantkou Kohoutovou, na smeči s Pištělákovou, Svobodovou a Šulcovou je to další aspirant na podium. Sestavu doplňuje reprezentační libero Dostálová a na nahrávce slovenská repre Ovečková s českou repre Bajusz (Kopecká).

  Reagovat
 • 22.7.2020 (18:26)
  Permalink

  Takže je zcela jasné , že tento ročnik bude velmi zajimavý. A bude velmi těžké uspět.

  Reagovat
 • 22.7.2020 (20:30)
  Permalink

  Tak nám „odborníci“ stahují kalhoty před brodem – prostě skuteční „fandové“ klubu…………..

  Reagovat
  • 22.7.2020 (21:16)
   Permalink

   Ty už fakt jinej nebudeš, vždycky si musíš do někoho rýpnout, tak rýpej, ale ať tě z toho nebolí žlučník.

   Reagovat
  • 23.7.2020 (11:55)
   Permalink

   Do zahájení extraligy ( pokud zahájena bude) jsou 2 měsíce, do přátelského zápasu s Bielsko-Biala 5 týdnu a už to zase začíná v diskuzi vřít. Jomueli, buď tak laskav a odpusť si ty jedovatosti. Ty jsi nikdy nic kloudného v diskuzi nenapsal, bylo to jen buď napadání Mirka, nebo nic neříkající povzbuzování děvčat ve stylu “ no prohráli jsme, ale přesto jste úžasné“. V klubu patrně chybí někdo, kdo by pravidelně informoval fanoušky jak o dění v klubu, tak o tom co je nového v dalších klubech extraligy. Mirek se to snaží více méně suplovat a ty místo aby jsi byl rád, že se dozvíš něco nového, tak ho dned začneš urážet.

   Reagovat
   • 24.7.2020 (9:56)
    Permalink

    Vážený pane Příhodo. Veronika Trnková zde napsala příspěvek pro fanoušky, aby pravdivě objasnila důvod jejího odchodu z Olomouce a vy jste jí ho zamítli zde otisknout.Rád bych se vás zeptal na důvod. Pár vašich fandů jsem měl možnost potkat osobně, kteří pro klub doslova dýchají,jezdí na každý zápas po celé republice atd.Myslím si,že by si za to zasloužily od vás trochu té upřímnosti. Čtyři měsíce jim sem jen lžete a chováte se jak za hlubokého bolševika,kdy se nesmělo na veřejnosti bafuňářům nic říct.

    Reagovat
  • 25.7.2020 (13:58)
   Permalink

   Nevidím tu nic z toho co píšeš – to, že fandové konstatují holé fakta, že bude liga náročná, zajímavá (což je pro fanoušky dobře) je jen pravda a nedá se než souhlasit! Liberec, Olymp i Šelmy – to budou zápasy na ostří, kde rozhodne každá maličkost v aktuální formě, sezóna je ovšem dlouhá a půjde především o to, jak se to sejde na konci!

   Reagovat
 • 24.7.2020 (11:30)
  Permalink

  Vážený pane Trnko, já Vám to zkusím vysvětlit. Nikde jsem žádný příspěvek nezamítl. Pravděpodobně čeká na schválení. To jde mimo mě, protože a nemám k těmto funkcím webu oprávnění od webmastera.

  Stejně tak nevím o jaké objasňování se jedná, neboť nejsem ve vedení klubu a s hráčkami nejednám o jejich působení v klubu. Vůbec tak nevím, o čem mluvíte.

  Byl bych velice rád, kdybyste na mě přestal útočit, ať už se jedná o verbální útoky či Vaše snaha mě napadnout fyzicky na únorovém Final 4 Českého poháru. Což už bylo dost přes čáru.

  Hezký den.

  Reagovat
  • 24.7.2020 (12:18)
   Permalink

   P.Příhodo, vidíte a zase tady lžete. Za prvé.Komentář rozhodně nečeká na schválení, ale byl zamítnut.Za druhé. V Brně jsem vás rozhodně fyzicky nenapadl,jenom jsem vám vysvětlil,že mě nebudete ve vašem věku takhle sprostě urážet. Protože, kdybych to udělal tak jste skončil v nemocnici a já u soudu a za to mi opravdu nestojíte.

   Reagovat
   • 24.7.2020 (17:26)
    Permalink

    Pane Trnko, mě se to opravdu už přestává líbit. U soudu můžete klidně skončit i za Vaše pomluvy jestli hodláte pokračovat v očerňování mého jména a spojování ho s věcmi, které s ním nesouvisí.

    Za prvé – už jsem Vám napsal, že moje kompetence není schvalovat či zamítat něčí komentáře. Je zde webmaster p. Duda a přispívá zde i Adam Fritscher. Má pozice je redaktorská činnost. Takže si vyprošuji, že mě tu opětovně nazýváte lhářem atd.

    Dále budu rád, když si doplníte znalosti o význam slova SNAHA, které jsem napsal s Vaším fyzickým atakem, který zůstal pouze SNAHOU nikoliv činem jak jste objasnil všem.

    Z mé strany neproběhly žádné urážky na adresu koholiv zde v diskuzi. V případě, že tedy dále hodláte šířit nepravdy spojené se mnou – přečtěte si prosím i trestní zákoník – § 184 Pomluva.

    Budu nucen tuto situaci řešit právně.

    Reagovat
   • 24.7.2020 (18:10)
    Permalink

    Pane Jardo, k čemu je taková vyhrocená diskuze dobrá? Veronika je skvělá hráčka a udělala nám za 2 roky na hřišti spoustu radostí. Na druhé straně bych se rád k jejímu odchodu vyjádřil ze svého pohledu. Byl jsem v Brně na finále českého poháru a po našem semifinále jsem si všiml, že v rohu na tribuně spolu hovoří Veronika s Ditou Gálikovou z Liberce. Zaujalo mě to a tak jsem chvíli počkal. Když se děvčata rozcházela podala si ruce. Dita šla za svým manželem Gálikem kolem mě a tak jsem ji oslovil a říkám jí : Paní Dito, to od vás není hezké, že nám tady lanaříte Veroniku do Liberce. Dita odpověděla, že ona nikoho nelanaří, že jsou s Veronikou dlouholeté kamarádky a jenom si povídaly. Na to jsem jí odpověděl, pokud jste takové kamarádky, proč si na rozchodu podáváte ruce. Na to mě už neodpověděla a odešla. Můj názor je, že přestup Veroniky do Liberce se předběžně upekl v únoru v Brně a všechna vyjádření Veroniky, kterými se chce před fanoušky Olomouce ospravedlnit jsou pouze zástupná a podle mě zbytečná. Veronika má kvalitu a v krátké době jistě opět zamíří do zahraničí. Škoda jen, že její dohodnuté studium na UP v Olomouci zůstalo pouze u přání. Mohli jsme jí zde fandit ještě několik dalších sezón.

    Reagovat
 • 24.7.2020 (15:05)
  Permalink

  Tož pánové… Nehadejte se Úpéčko forever!!!

  Reagovat
 • 25.7.2020 (11:05)
  Permalink

  Neznám ani jednoho z těch dvou pánů co po sobě tak jedou. ..Ale myslim, že tyhle spory sem opravdu nepatři, co si řeknou nové hráčky ? A nakonec i další fandové….

  Reagovat
  • 25.7.2020 (17:27)
   Permalink

   Já Vás také neznám…Bohužel jsem tu osočován a pouze bráním své jméno od nepravdivých pomluv. Jistě by Vám to nebylo příjemné, kdyby Vám někdo vyhrožoval u večeře v hotelu nebo se Vás snažil napadnout fyzicky. Co vy na to? Bylo by Vám to příjemné Miroho?

   Struktura pravomocí zde na webu: Duda (webmaster), Fritscher (tiskový mluvčí), Příhoda (redaktor)

   Nemám žádné informace o jednání s hráčkami. Od toho tu je vedení klubu. Pouze mi přijde pokyn, podepsali jsme jméno X, můžeme to říct fanoušků.

   Fanoušek je na první místě. V minulosti jsem se zasadil o besedu fanoušků s vedením. Pár z řad nejvěrnějších dorazilo. Vedení zodpovědělo všechny dotazy.

   Reagovat
   • 26.7.2020 (10:45)
    Permalink

    Rozhodnĕ by mi to přijemné nebylo , s tim plnĕ souhlasím. Na druhé straně jde více méně o skoro soukromý déletrvající spor, který zcela jistĕ nedělá čest stránkám VK UP Olomouc. Už se k tomu nebudu vracet. Dĕkuji.

    Reagovat
    • 26.7.2020 (15:14)
     Permalink

     Jistě ani mně to nedělá radost a jsem nerad, když tu řeší pan „Jarda“ Trnka své osobní problémy – ohledně dcery a jejího angažmá, o kterém nic nevím. Snažil jsem se mu vysvětlit normálně, že s tím nemám nic společného, ale protože to nepochopil – přiložil jsem i patřičný paragraf, aby si uvědomil. Jsem plný optimismu, že už bude klid.

     Navíc trenér A-týmu se k odchodům ven z týmu už vyjádřil, on je kompetentní za tým, který poskládá. Stejně tak předseda klubu, zde všechny informoval o směru, jakým se ubíral při sestavování týmu pro novou sezonu.

     Děkuji za pochopení Mirku.

     Reagovat
 • 26.7.2020 (12:46)
  Permalink

  Já bych se vrátil volejbalu. Většina družstev už začala trénovat, Olomouc a Sokolky mají začít v pondělí a na sehrání opravdu není moc času. Pokud platí to, že se k nám nedostanou zámořské hráčky, máme pořád na soupisce pouze jednu blokařku a to Stumpelovou. Dotaz na admina, zda by se mohl zeptat trenérského dua jak situaci řeší nebo už vyřešil.

  Reagovat
 • 26.7.2020 (21:10)
  Permalink

  Dovětek od „jedovatého žlučníkáře“. Je mi stydno, co se děje (nejen na tomto webu) ze strany fandy našeho klubu! Zřejmě několik nicků zde a v různých mediích, obsahově a stylově téměř identických nasvědčuje, že jde snad o stejného jedince! Napadání hráček ohledně výkonosti, stylu hry, věku a dokonce i hmotnosti. Posuzovat zdraví trenéra a obvinit nepodloženě ze lži s následnou „upřímnou“ omluvou překračuje všechny meze!
  Tomáši, když jsem Vás kdysi požádal o zablokování, tak jste s Pokym byli zásadně proti. Nenastala tato doba? Vždyť jde o dobré jméno a pověst dlouholetého předního volejbalového klubu!
  Za sebe Vás prosím o můj „ban“ . Pokud budu mít co říci, vyřeším to s Vámi osobně, tak jako maskota Úpíka, či podporu bubeníků, nebo indiány pro holky.

  Reagovat
 • 27.7.2020 (8:03)
  Permalink

  Dlouho jsem nebyl na stránkách, ale co tu teď vidím je síla!
  Buďte prosím všichni rádi, že jste zdraví, a že vůbec vznikla v Olomouci nějaká sestava hráček
  pro novou sezonu!
  Martina by to na všech postech sama asi neutáhla, při vší úctě k ní!
  Hádání, rozbroje a osočování nechejte prosím jiným – covidům , babišům , donaldům „o)

  Reagovat
 • 27.7.2020 (10:07)
  Permalink

  Na začátku to byla normální předsezónní diskuze a jak to skončilo si může udělat obrázek každý. Doporučil bych adminovi dát na stránky jakýkoliv další článek, aby byl v diskuzích čistý stůl a Jomuola prosím, aby se přestal navážet do diskutujících a dokonce vytahovat diskuze na jiných volejbalových webech a prezentovat je na UP. Myslím, že to s klubem nemá nic společného. Děkuji.

  Reagovat
 • 27.7.2020 (12:29)
  Permalink

  Kdy startuje příprava…. Doufám, že bude hned článek!!!!!!

  Reagovat
  • 31.7.2020 (8:02)
   Permalink

   No výborně Dominicku. Doufám, že vám to zde všem alespoň trochu pootevře oči. A ten uplakaný Příhoda, co zde vyhrožuje paragfy,ať si laskavě zjistí co znamená zveřejnění osobních údajů.

   Reagovat
   • 31.7.2020 (10:33)
    Permalink

    Jardo vzpamatuj se a už to nech být, nikdo tady není zvědavý na tvoje jízlivé komenty. Začni se spíše už pomalu orientovat na liberecký web !!! Myslím, že to všichni ocení !!

    Reagovat
 • 30.7.2020 (11:45)
  Permalink

  Je to celé smutná záležitost. Veronika udělala i rozhovor s panem Calbou z volejbalového svazu, viz první link. Tam se držela ještě zpátky, jen naznačila, že po roce v Olomouci chtěla změnu, ale měla smlouvu na 2 roky, tak musela zůstat.
  Článek z Olomouckého deníku je jako premiový hůře dostupný, takže si dovolím uvést níže link z webu volleycountry.cz kde je doslovný přepis.
  Její vyjádření např.: “ Klub ale od začátku sezony neplnil závazky vyplývající z tehdy platné smlouvy, jsou velmi silná obvinění.

  http://www.cvf.cz/reprezentace/zeny-zpravy/zkusena-extraligova-harcovnice-veronika-trnkova-meni-dres-21596.html
  https://volleycountry.com/cz/rozhovory/trnkova-o-olomouci-mrzi-me-ze-se-nerozchazime-v-dobrem

  Reagovat
 • 31.7.2020 (9:14)
  Permalink

  V databázi volleybox.net už nemáme obě Kubánky ani brazilskou nahrávačku. Zůstala tam ale blokařka Kofie a libero Zilberman, takže je šance, že se k nám přece jenom dostanou a družstvo by bylo kompletní. 2 nahrávačky, 2 blokařky, 5 smečařek, 2 libera.

  Reagovat
 • 1.8.2020 (13:37)
  Permalink

  Tak jsem trochu pátral zda v Česku některá hráčka takovým způsobem napadla klub ve kterém 2 roky hrála. Nic podobného jsem nenašel a je dobře, že vedení klubu alespoň zatím na tyto útoky nereagovalo. Možná už teď Veroniku mrzí do čeho se pustila, ale jsou věci které se nedají vzít zpátky. Olomoučtí fandové jsou často kritičtí ke svému klubu i hráčkám, když však jde tzv. na lámání chleba, vždy stojí za svým klubem
  “ My jsme Olomouc“. V sedmém kole extraligy hraje Dukla v Olomouci a myslím, že z tohoto zápasu nebude mít Veronika velkou radost.

  Reagovat
 • 4.8.2020 (7:39)
  Permalink

  Tak nevim , nezasloužime si už nějaké nové zprávy?

  Reagovat
  • 5.8.2020 (12:55)
   Permalink

   Všechno nevíme, ale co víme : zprávy ze soupisek klubů na datavolley.

   Olymp má na soupisce 11 hráček, 6 je kvalita,(nahr. Smutná, smeč Havlíčková, Hodanová, Komárková, blok Purchartová, Šimáňová. 5 jsou juniorky.

   Dukla má na soupisce zatím 10 hráček, 7 je kvalita, ( nahr. Bajusz, Ovečková, smeč Pištěláková, Svobodová, bloky Trnková, Kohoutová, libero Dostálová). 3 jsou juniorky.

   Přerov má na soupisce jen 6 hráček, nová je staronová smečařka Polášková, jinak žádná změna.

   Prostějov má na soupisce 11 hráček.Přišla Stavinohová-libero z Olomouce, blokařky Jurčíková Frýdek a Kvapilová KP brno a nahr. Šípová Frýdek.

   Ostrava má zatím na soupisce jen jednu hráčku

   KP Brno má na soupisce 13 hráček, většina jsou juniorky. Nové hráčky jsou nahr. Dolota (Litva), a smečařka Baird USA.

   Šelmy Brno mají na soupisce 16 hráček, nově : Širůčková účko odchovankyně KP Brno, Horká účko po mateřské dov. Faltýnová smečařka z Ostravy, Podrazká blokařka z KP Brno.

   Sokol Frýdek má na soupisce zatím jen 2 hráčky. Nově Staňková účko z Olympu a ukrajinská blokařka Demyshyna.

   Sokol Šternberk má na soupisce zatím 9 hráček.Nové hráčky jsou na účko Wanczyk /Ostrava a Šprochová F.M.a blokařka Bakovská.
   Olomouc zatím vše při starém.

   Reagovat
 • 5.8.2020 (20:18)
  Permalink

  Buďte trpěliví. V neděli by mělo přibýt další jméno na soupisku.

  Reagovat
  • 5.8.2020 (20:26)
   Permalink

   Díky za info, ještě by to chtělo napsát něco o prvních trénincích…

   Reagovat
 • 6.8.2020 (15:59)
  Permalink

  Včera v noci se na Olomouckém deníku objevil článek, nebo spíše prohlášení předsedy volejbalového oddílu Mgr. Zemánka k situaci v klubu. Nejednalo se o žádné přetahování s Veronikou Trnkovou, ale jasné sdělení že v důsledku Coronavirové epidemie se výrazně změnily finanční podmínky v klubu a v podstatě i v celém českém volejbalu. Kluby se s novou situací musí vypořádat společně se svými hráčkami, jiná cesta k udržení klubů nikam nevede. V této chvíli mají nezanedbatelnou výhodu kluby, které byly zřízeny min. vnitra a min. obrany, neboť mají své financování z velké části pokryté z rozpočtu ministerstev což je i případ přestoupivší Veroniky Trnkové.
  Chtěl bych touto cestou apelovat na všechny příznivce olomouckého volejbalu aby v co největší míře podpořily klub nákupem permanentek na nastávající sezónu. Tisíc prodaných permanentek představuje pro klub okamžitý příjem cca 500 tis. Kč. „MY JSME OLOMOUC“.

  Reagovat
 • 6.8.2020 (16:45)
  Permalink

  Je určitě zajímavé, že žádná z hráček Prostějova v minulých letech neměla podobné výlevy a dehonestující výstřely i když nebylo placeno třeba i půl roku směrem k danému klubu. Vlastně i u jiných klubů toto nikdy nebylo medializováno byť se tak dělo. Tohle už je totální úlet a VT by si měla uvědomit, že bylo veřejným tajemstvím od února, že je domluvená s Libercem (ještě v době kdy měl Liberec předběžně nasmlouváno asi 5 blokařek a čekalo se která půjde z kola ven než to vyřešil covid). A to nestavím na informaci JPT (jedna paní povídala). V klubu se děje spousta věcí, které se nemusí líbit jak fanouškům (nezapojení mladých hráček, zázemí, kvalita přenosů) tak hráčkám, ale každý má možnost s tím něco dělat. Pomlouvání kohokoliv je cesta do pekla, klub je jako zaměstnavatel, a tohle udělat já bývalému zaměstnavateli, tak si na mě bude dávat pozor i stávající zaměstnavatel (loajalita je loajalita). Pro klub by to mohlo být poučení, že by za něj měly hrát hráčky, které mají kromě peněz i jinou motivaci (tím neříkám že by měly být vykořisťované, tlačené do kouta), ale myslím že přeplácené indiviuality ukázaly právě v minulém ročníku, že to je cesta do pekla. V českých podmínkách s českými trenéry je model přeplácených „profesionálek“ čiré zlo. Aby to fungovalo, muselo by být v týmu 14 Helen Havelkových a jako trenér Giannis Athanasoupoulos. A víte co? mě se lépe dívalo na zápasy Šternberka než na Olomouc, protože u olomouckých mi tam chyběl ten drive. A to jsem primárně větší fanda Olomouce.

  Reagovat
  • 7.8.2020 (20:48)
   Permalink

   Pavlik s tím Šternberkem jsi to vystihl, ten drive a vůbec na mě působili, že si to tam pěkně užívají, tak snad to Koffi přenese i zde, pokud tedy přijede

   Reagovat
 • 7.8.2020 (12:27)
  Permalink

  Předpokládám, že další slibovaná hráčka bude blokařka. Prošel jsem si datavolley a dovolím si tipovat, že se jedná o Veroniku Hrončekovou, která zatím není na rok 2020 zapsaná v žádném klubu. Je to velmi zkušená hráčka která také hrála 3 roky v Prostějově.

  Reagovat
  • 7.8.2020 (20:50)
   Permalink

   Václave, máte první X. Ještě dva pokusy zbývají. Malá nápověda: jedná se o hráčku ze země tisíce jezer.

   Reagovat
   • 7.8.2020 (21:17)
    Permalink

    Já bych to jako první pokus taky zkusil. Co takhle Laura Pihlajamäki blokařka, 195 cm., 30 let.

    Reagovat
   • 8.8.2020 (11:10)
    Permalink

    Pokud mám pravdu alespoň v tom, že se jedná o blokařku a navíc z Finska, tak bych souhlasil s Mirkem. Co na to admin ???

    Reagovat
  • 7.8.2020 (20:13)
   Permalink

   Tak to práskni, jak se ta hvězda jmenuje, když to víš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Reagovat
   • 7.8.2020 (20:30)
    Permalink

    Franta nic neví.

    Reagovat
 • 8.8.2020 (10:10)
  Permalink

  Tak si to pojďme zrekapitulovat.

  Mirek má zatím X, * , *
  Václav má taky X, * , *

  Víme, že je blokařka a pochází z Finska. Laura PIHLAJAMÄKI to není, ale také to je reprezentantka.

  Reagovat
   • 8.8.2020 (10:23)
    Permalink

    Zatím bez tipu, takže nejsi v žebříčku.

    Reagovat
    • 8.8.2020 (10:43)
     Permalink

     SMILE…. Kdy bude pokračovat představování týmů na domácí pohár??? Zatím Šternberk, Olymp,……

     Reagovat
  • 8.8.2020 (11:38)
   Permalink

   Tak jsem datavolley – Finsko blokařky prošel a závěr: Finské repre blokařky jsou pod smlouvou mimo Laury kterou jsem tipoval, další volné blokařky jsou vesměs menší postavy pod 185, takže nás admine houpeš a možná, že z toho nakonec vyjde Verča Strušková.

   Reagovat
   • 8.8.2020 (13:18)
    Permalink

    Tak to bude některá z těch dalších…určitě nehoupu, Verča Strušková má teď jiné starosti než volejbal.

    Reagovat
    • 8.8.2020 (13:50)
     Permalink

     Tak já jsem tam našel ještě jednu. Je to Pilvi Kettunen . 185 cm, 24 r. Co na to admin ???????

     Reagovat
     • 8.8.2020 (14:08)
      Permalink

      Ta to určitě není…

 • 8.8.2020 (11:33)
  Permalink

  Roosa Laakkonen nebo Michaela Bjerregard-Madsen 🙂

  Reagovat
   • 8.8.2020 (17:52)
    Permalink

    Ta je pod smlouvou nar. 2020 u klubu LP Kangasala.

    Reagovat
   • 8.8.2020 (20:26)
    Permalink

    Má nad 185 cm….takže ta to nebude

    Reagovat
 • 8.8.2020 (18:10)
  Permalink

  Já to vzdávám, ještě by mohl poradit Jomuol:!!!!!!!!!!

  Reagovat
 • 8.8.2020 (20:27)
  Permalink

  Její bratr hrál basket. Zkuste to podle toho…větší nápovědu už nedostanete.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *