Olomoučanky poprvé trénovaly v hale. Soutěže se (snad) blíží

První tréninky ve své hale po „covidové“ pauze absolvovaly volejbalistky VK UP Olomouc ve středu 4. listopadu. Stalo se tak na základě rozhodnutí vlády, která profesionálním sportovcům znovu umožnila odpovídající přípravu za dodržení přísných hygienických podmínek. Volejbalový svaz nyní jedná i o obnovení nejvyšší domácí soutěže, první zápasy by se mohly uskutečnit nejdříve 14. listopadu.
„Je to pro nás o to důležitější, že již 24. listopadu máme zahájit náš program v Lize mistryň. Bez odpovídající tréninkové a zápasové zátěže by naše účast mezi evropskou elitou nemohla být v žádném případě důstojnou záležitostí,“ ví předseda olomouckého klubu Jiří Zemánek.

VK-UP_2 VK-UP_1

19 komentářů: „Olomoučanky poprvé trénovaly v hale. Soutěže se (snad) blíží

 • 5.11.2020 (17:11)
  Permalink

  Já bych napsal torzo Olomouckého teamu

  Reagovat
  • 6.11.2020 (18:51)
   Permalink

   Pane Trnko, to se vám tady hází špína, na klub kde vaše dcera 2 roky hrála, když jí teď platí ze státního rozpočtu ministerstvo obrany. Měl byste teď přizpívat na stránky Dukly, nebo se nabídněte se svými postřehy na iDnes, třeba budou mít zájem.

   Reagovat
 • 5.11.2020 (21:11)
  Permalink

  Vymažte si z evropské databáze volleybox.net, hráčky kterým jste ukončili smlouvu. Je trapné když vedete v databází nahrávačku Gogič a ta je už zapsaná v novém klubu CS Medgidia (Rumunsko).

  Reagovat
 • 5.11.2020 (21:39)
  Permalink

  Volleybox není žádná evropská databáze, tak už se konečně prober. Je to komunita převážně fanoušků volejbalu, kteří se o ty stránky starají, doplňují soupisky, výsledky atd…

  Reagovat
  • 6.11.2020 (10:17)
   Permalink

   Nebudu se s vámi přít.Ten web je uznáván ve všech volejbalových zemích jako aktuální databáze volejbalových týmů a hráček. Vy budete patrně součástí našeho realizačního týmu, který odvádí tak skvělou práci, takže jen tak dál……………

   Reagovat
 • 6.11.2020 (15:09)
  Permalink

  Budete se divit, ale jsem součástí komunity Volleboxu. S realizačním týmem Olomouce nemám nic společného a nikdy jsem ani neměl. Takže si tu můžete stěžovat jak chcete, ale realizační tým Olomouce s tím nic dělat nemůže. Když nevíte jak to funguje, tak radši takové nesmysly ani nepište. 🙂

  Reagovat
  • 6.11.2020 (16:50)
   Permalink

   Když slyším nebo čtu o nějakém spolku, komunitě, nebo neziskovce, které chtějí do všeho mluvit a hlavně o všem rozhodovat a přitom nenést za nic odpovědnost, tak si vzpomenu na Milion chvilek a dostávám kopřivku.

   Reagovat
   • 6.11.2020 (17:01)
    Permalink

    Ale pánové,tak se nehádejte.Spíš by mě zajímalo co chce UP hrát v LM.

    Reagovat
    • 7.11.2020 (18:15)
     Permalink

     Pane Trnko, to vás vůbec nemusí zajímat, dceruška vám hraje pod Ještědem, tak se soustřeďte na Liberec a dejte nám pokoj.

     Reagovat
 • 6.11.2020 (17:55)
  Permalink

  Ty bys udělal nejlíp, kdybys na stránky volejbalovýho klubu přestal tahat svoje politický výblitky

  Reagovat
 • 6.11.2020 (18:16)
  Permalink

  Však on Vám nikdo Mirku nebrání se tam zaregistrovat a spravovat ty stránky. Určitě máte plno času, tak to udělejte a ukažte jak Vám to půjde… všichni se těšíme! Pindat umí každej 🙂

  Reagovat
  • 6.11.2020 (21:25)
   Permalink

   Děkuji za nabídku, ale není zájem…………

   Reagovat
 • 7.11.2020 (11:59)
  Permalink

  Mirečku nebo p.Myško z idnes. Nechápu, proč se zde do lidí tak jízlivě navážíš. Trnková s Hodanovou udělali v létě to nejlepší co mohli. Podívej se na Michalíkovou jak v rozehrané sezóně dopadla.Odkopli jí jako psa. Nesmíš věřit těm uplakaným řěčím managementu,že díky covidu nemají peníze. Podívej se na ostatní týmy ligy. Většina jich i v této době oproti loňsku posílila. Je strašně jednoduché,že když jsem neschopný sehnat peníze házet vinu na hráčky. Takže za tento problém hráčky nemohou a vy je zde od léta div nelinčujete. Měli by jste se jim zde z hluboka omluvit.

  Reagovat
  • 7.11.2020 (12:44)
   Permalink

   Pane kolego, trochu jste mě zaskočil, takže jsem musel projít všechny své příspěvky k tomuto článku. Ať dělám co dělám, nemohu žádné jízlivosti na kohokoliv najít. Spíše se divím že to co jste napsal mě jste nenasměroval na pana Trnku, který si neodpustil jízlivou poznámku na Olomoucký tým. Pokud jste jeho kamarád vše chápu, já se spíš těším až naše „torzo“ Duklu v Olomouci vyklepne a s tím určitě budou fanoušci olomouckého volejbalu se mnou zajedno. No a příště se zkuste podepsat. Standa je u takových příspěvku které píšete dost málo. Já jsem Miroslav Malý.

   Reagovat
   • 7.11.2020 (13:24)
    Permalink

    Mirku, když se tu bavíte se Standou. Bavíte se vlastně s panem Trnkou, který si myslí, že když napíše pod jiným jménem a zadá jiný email. Nikdo na to nepřijde. Ovšem není to tak jednoduché…

    On ten jízlivý text k vedení a vychvalování vlastní dcery je nepřehlédnutelný. A dá se na to velice jednoduše v nastavení webu dohledat z jaké adresy člověk píše.

    Obrázek si o tom Mirku jistě dokážete udělat sám. O určitých lidech to také vypovídá své. Hlavně o inteligenci 😀

    Modis má pravdu, nelze to brát jako oficiální informační web. Vedou to nadšenci. Funguje to na bázi, kdy to doplňují na základě zprávy z klubu, kterou musí vložit do systému a poté se ověří. Sděluji to dobře Modis?

    Reagovat
 • 7.11.2020 (13:40)
  Permalink

  Jedno je jisté, pokud v novém vedení Ol. kraje nebude nějaká spřízdněna duše našeho klubu, tak sehnat kačky bude těžké. Ono platí, něco za něco…

  Reagovat
  • 9.11.2020 (20:34)
   Permalink

   Proč spřízněná duše ? Padni komu padni, sport a zvláště ten profesionální je odkázán na veřejné rozpočty ? To je ale špatně, byť v našem regionu se zrovna žádný silný sponzor nenachází ! Chápu, že když LM v Olomouci nebude, že to je zklamání, ale ekonomika lůubu musí být v rozpočtu sezony vyrovnaná a pokud tomu tak není bude lepší se z LM odhlásit, viz napříkla v házené Karviná !

   Reagovat
 • 8.11.2020 (22:25)
  Permalink

  Dohadování už bylo dost, tak zase něco o volejbalu. 2.11. hrál Bialsko kde hraje Gábina a Andrea s favoritem polské ligy Rzeszowem. I přes domácí prostředí bylo za hodinu hotovo, favorit hladce vyhrál. Obě děvčata nastoupila až ve třetím setu. Andrea z 8 nahrávek složila 4 body a k tomu jeden bodový blok. Naše Gábina z 15 nahrávek uhrála rovněž 4 body a k tomu jeden bodový blok.
  Je vidět, že Polsko je úplně jiná liga a Gábina se tam bude muset hodně ohánět, aby potvrdila svou reprezentační kvalitu. Pro fanoušky, kteří mají zájem níže přikládám link polského volejbalového svazu. Proti tomu našemu je to nejméně o level výše. Doporučuji každému se tam podívat.
  https://www.tauronliga.pl/

  Reagovat
  • 9.11.2020 (20:37)
   Permalink

   Dík z link, rád se podívám, v minulosti však utkání českého volejbalu běžela na tv.com, ale už tam asi 2 ezony není, což je škoda pro fanoušky !

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *