Olomoucké volejbalistky čeká v přípravě polský tým Bielsko-Biała. Generálkou bude tradiční TOMI-REMONT Cup

Olomoucké volejbalistky znají první jména soupeřů, kteří je prověří v přípravném období. Na Hanou zavítá začátkem září polský tým Bielsko-Biała, ve kterém působí Andrea Kossányiová a nově olomoucký klenot Gabriela Orvošová. Ve vzduchu se však vznáší otazník ohledně jejich startu, neboť obě patří mezi opory národního týmu.

Na dvojutkání dojde 3.-4. září a předběžně jsou začátky utkání domluveny na 16:00, ale může ještě dojít k mírným posunům.

Týden před ligou pak proběhne ve Sportovní hale tradiční TOMI-REMONT Cup, na kterém potvrdily účast týmy Sokola Šternberk, Dukly Liberec, Prostějova či Ostravy.

Termíny přípravy:

3.9. | Bielsko-Biała (předběžně v 16:00)
4.9. | Bielsko-Biała (předběžně v 16:00)
11.-13.9. | TOMI-REMONT CUP

11 komentářů: „Olomoucké volejbalistky čeká v přípravě polský tým Bielsko-Biała. Generálkou bude tradiční TOMI-REMONT Cup

 • 10.7.2020 (16:04)
  Permalink

  Je otázkou, jak realizační tým dostane z Brazilie, kde je nákaza stále na vzestupu nasmlouvanou nahrávačku Millu do Olomouce. Na Kubě je údajně nákaza pod kontrolou, otázkou je zda létají letadla z Ruzyně do Havany a zda obě smečařky jsou na Kubě. Naposledy hrály v Peru, kde je rovněž nákaza hodně špatná. Doufejme, že přesun se uskuteční včas, vzhledem k k nově budovanému týmu není 5 týdnů na sehrání nijak dlouhá doba.

  Reagovat
 • 12.7.2020 (15:48)
  Permalink

  Připrava by měla začit v červenci, co je 31 dnů a dnes už je 12….. Takže čas opravdu bĕží ! A s tim cestováním to také neni lehké. A neni tam odtud dokonce nutná karanténa? No bude to těžký.

  Reagovat
  • 13.7.2020 (10:39)
   Permalink

   Myslím, že realizační tým již připravuje krizový scénář. Zásadní problém je nahrávka a smeč. Vše by mělo být z domácích zdrojů, což půjde hodně těžko.

   Reagovat
 • 13.7.2020 (18:04)
  Permalink

  Tak jsem si trochu prostudoval cestovatelské možnosti omezené tím virem a dle mého soudu to vypadá následovně. Ty Kubánky se k nám s největší pravděpodobností nedostanou, totéž se týká brazilské nahrávačky, pokud někdo z nich už teď není v Evropě, např. ve Španělsku. S Kofii to také vypadá vzhledem k situaci v USA na draka. Takže závěr je, že je třeba získat z Česka nebo ze Slovenska smečařky, kvalitní nahrávačku a alespoň jednu kvalitní blokařku. Je to záhul, ale myslím, že se s tím realizační tým popasuje.

  Reagovat
  • 14.7.2020 (2:21)
   Permalink

   Nač ty stresy, vždycky je možné vybrakovat již hotový tým Šternberka, a myslím, že se tak stane za 3,2,1…. teď (27.7.), sezona se nastartuje s hostujícími (přestoupenými) hráčkami a přinejhorším se po příjezdu zmíněných cizinek pošlou zpět. I když sportovní kluby vždy našly cestičky, jak řešit problémy podobného charakteru, tak je zbytečné se tímto „stresovat“ v diskuzi. Místo toho se těšme na rozhovory s hráčkami, trenérem, přípravné zápasy. Volejbalu zdar.

   Reagovat
 • 13.7.2020 (18:12)
  Permalink

  Můžeme vzít chorvatky…. Jsou super!!!

  Reagovat
 • 14.7.2020 (6:54)
  Permalink

  A nebo zkusit přece jenom Veroniku Trnkovou. …

  Reagovat
 • 14.7.2020 (10:52)
  Permalink

  Beta, Bernarda a samozřejmě René….. Jojo….

  Reagovat
 • 15.7.2020 (9:18)
  Permalink

  NOVINKY.!!!!!!!! Jak to vypadá s hráčkama…..

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *