Předposlední kolo Přeboru starších i mladších žákyň

O víkendu nás čekal náročný program v podobě přeboru starších i mladších žákyň. Velké množství omluvenek a zranění způsobilo, že „A“ družstvo oba dny odehrálo ve stejné sestavě pouze o sedmi hráčkách (Čihánková, Gregorová, Kelucová, Kořístková, Krbečková, Peřinová, Telcová). A musím říct, že jsme si vůbec nevedly špatně. V sobotu jsme i přes prohru první zápas podaly velice pěkný výkon proti starším hráčkám z Olomouce. Druhého soupeře Přerov jsme bez problému přehrály svým dobrým servisem. Bohužel na Prostějov jsme poslední zápas asi už neměly sílu, jinak si náš výpadek nedokážu vysvětlit – ztráta koncentrace, chuti hrát a zbytečné chyby vedly k jasné prohře.

V neděli jsme ve stejné sestavě odjely do Kojetína, kde byl pro nás rozhodující druhý zápas se Šumperkem. Už při nástupu do prvního setu měly všechny svěšené koutky, nastupovaly s odevzdaností, neplnily si své povinnosti a soupeř získal hladce první set. Do druhého setu ale holky vstoupily s větší chutí, začaly se povzbuzovat, zlepšily pole a výhra byla naše. Bohužel ale došlo ke zranění zkušené kapitánky Klárky Telcové. Ve třetím setu nám její bojovnost chyběla a v koncovce jsme prohrály. I bez ní ale holky podaly velice slušný výkon a ukázaly, že když chtějí, tak umí. Pochvala patří všem. I přes to, že jsme nepostoupily do vyšší skupiny, jsem byla s výkony holek velice spokojena.

„B“ družstvo odjelo také v oslabené sestavě do Prostějova. Podle slov trenérky Janči Poštolkové předváděly chvílemi holky stejné základní chyby jako Áčko – nedodržování postavení, svěšené koutky, nechuť hrát. Po zbytek turnaje byla ale trenérka spokojená a pokrok jde znát.

Autor: Marcela Fantalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *