Prodej permanentních vstupenek a ceny vstupného pro ročník 2018/2019

Počínaje dnešním dnem se rozběhl prodej permanentních vstupenek na nový ročník 2018/2019. Celosezónní vstupenky si můžete objednat na emailu teplyjiri@seznam.cz a vyzvednout ve Sportovní hale Univerzity Palackého v kanceláři klubu.

Cena permanentní vstupenky činí 400 Kč. Pokud jste tedy pravidelným návštěvníkem domácích utkání volejbalistek Univerzity Palackého, tak značně ušetří oproti jednotlivým vstupenkám.

Do vyprodání zásob nabízíme také speciální balíček „Hrdý fanoušek“, který obsahuje: permanentní vstupenku, klubovou šálu a čepici. To vše za akční cenu 700 Kč.

Permanentní vstupenka platí na všechna domácí utkání VK UP Olomouc a TJ Sokol Šternberk v extralize včetně play-off, domácího poháru, mezinárodní soutěže MEVZA, Ligy mistryň či CEV Cupu.

Nesmíme zapomenout ani na dlouhodobou soutěž o hodnotné ceny od partnerů klubu. Kromě tradiční dlouhodobé soutěže o hodnotné ceny od partnerů klubu.

Ceny vstupenek na jednotlivá utkání:

Jednorázové vstupenky na utkání v sezóně 2018/2019
Uniqa extraliga 40,- Kč / 30,- Kč*
Play-off od semifinále 50,- Kč
Český pohár 40,- Kč / 30,- Kč*
MEVZA 40,- Kč / 30,- Kč*
CEV Cup, Liga Mistryň 80,- Kč

*Zlevněné vstupné:

– Studenti na základě žákovského/studentského průkazu např. ISIC
– Děti do 15 let na základě RODINNÉHO PASU zdarma
– Senioři nad 60 let dle prokázaného věku
– ZTP/TP osoby

SOUTĚŽ

Ceny:

1.Poukázka od firmy Lionsport – 3000 kč + 50 l sud piva Regent

2.Sud piva 50l

3.Sud piva 50l

Pravidla:

Při každé návštěvě volejbalového utkání volejbalistek VK UP Olomouc a TJ Sokol Šternberk (extraliga žen, Český pohár, evropské soutěže) se do osudí vhodí číslo Tvé permice (=víc návštev, víc šancí vyhrát).

Při posledním utkání sezony 2018/2019 v Olomouci proběhne losování a tři vítězové obdrží ceny.

Soutěží pouze majitelé číslovaných permanentek na zápasy volejbalistek VK UP Olomouc a TJ Sokol Šternberk v sezoně 2018/2019.

7 komentářů: „Prodej permanentních vstupenek a ceny vstupného pro ročník 2018/2019

 • 27.7.2018 (9:07)
  Permalink

  VK Prostějov jako první zveřejnil svou sestavu na novou sezónu. Jejich útok bude dle mého soudu opět nejsilnější v lize, což bývá povětšině rozhodující : Helena Horká, Marie Toufarová, Petra Kojdová, Lucie Nová, Lucie Polášková, Aneta Weidenthalerová a Tereza Baláková.

  Reagovat
  • 27.7.2018 (9:31)
   Permalink

   Mirku, v klidu, Poláškovou s její „úspěšností složení i příjmu“ bych jako kvalitní hráčku neviděl a jedna sezona v zahraničí u Kojdové a Toufarové taky nic moc neznamená. A je to opravdu nutné mít neustále panické výlevy? máme kvalitní družstvo s naprosto úžasnou schopností se semknout v důležitých chvílích. A kdoví co bude v říjnu, jak u nás tak u soupeřů. Co by třeba ale zajímalo mne je, jak bude vypadat družstvo Šternberka – vzhledem ke konci Dudové a jiných.

   Reagovat
   • 28.7.2018 (8:27)
    Permalink

    Fakt nevím co je na tom panického. Je to pouze můj názor, zlehčovat kvality Kojdové a Toufarové, prověřené několika léty extraligy bych si rozhodně netroufl a co se týká Poláškové, já jsem jen napsal všechny smečařky VK z jejich soupisky. V loni VK odehrálo v podstatě celou sezonu v útoku ve složení Horká, Kossy a Emonts. Opravdu si nemyslím, že by sestava Horká, Toufarová Kojdová a Nová byla výrazně slabší.

    Reagovat
 • 28.7.2018 (10:55)
  Permalink

  Nedávno zveřejněnou sestavu jsem taky četl, na konci sezóny se motala informace o značně menším rozpočtu (ten nejspíš opravdu mají) a týmu, který bude hrát někde kolem 4. místa.
  Nicméně, když jsem si přečetl konečnou soupisku, tak mi úsměv rozhodně sešel, Horká (mluví samo za sebe) Toufarová, Kojdová a Polášková – ano, někdo tu zmiňoval statistiku, že nebude příliš kvalitní – chtěl bych jen podotknout, aby se ten člověk co to psal následně nedivil, když ty čísla budou dvakrát lepší než loni a budeme s ní mít starosti.
  Protože je nutné taky vycházet z toho v jakých podmínkách hráčka hraje, pokud hrála ve ŠTB, kde prakticky každý z trenéru v lize věděl, že většina útoků sokolek půjde právě přes ni.
  V takovém případě je jasné, že je na ni blok i celý tým dobře připravený a v téhle situaci si nedokážu představit moc smečařek co znám, které by z toho vytěžili víc než ona.
  Když si, ale představím Poláškovou mezi zmiňovanými hráčkami, kde může zaútočit kdokoliv a variabilita bude tím pádem obrovská, tak její efektivita bude dost zajímavá a v tom momentě to bude problém všech týmům.

  Na konci sezóny jsem si říkal, že příští rok by mohl být docela pěknou krasojízdou k titulu.
  Posledních pár dní, ale vím… že nás čeká těžká cesta, plná tvrdých zápasů k vysněnému zlatu.
  Pro některé tedy na první pohled souboj Prostějova vs Olomouc, mohl ubrat na síle, ale po drobnějším zkoumání si myslím, že tomu tak vůbec není.

  Nerad to píšu, ale stále je to mistr a obhájce titulu, který je pro mě zatím favoritem soutěže i pro další ročník (vzhledem k tomu, že v mých očích stále schází slíbená opora na smeči) i když bych si pochopitelně přál jeho sesazení.
  Otazníkem pro mě bude stejně jako loni Dukla Liberec, silný tým, který mě zklamal v playoff, tenhle rok od nich ještě víc.

  U sokolek ŠTB to bude asi jeden velký otazník, co čekat od nového trenéra a nově složeného týmu, nechme se tedy překvapit.

  Reagovat
  • 28.7.2018 (16:38)
   Permalink

   Je mi jasné že statistiky jsou opravdu „jenom“ statistiky ale přesto pár údajů z loňska. Polášková úspěšnost 34%, Dědíková 33%, Michalíková 35% a Košická 36%. A ještě bych zmínil z VK Novou, která toho moc za poslední 2 roky nenahrála, ale o které psal trenér Olympu Mitáč, že je to jedna z velkých nadějí českého volejbalu. Za sezónu má úspěšnost 41% a do proběhlého evropského poháru ji trenér Pommer nominovaL a když hrála, nebylo to vůbec špatné, takže pokud nás v pondělí (začíná příprava na sezonu) nepřekvapí admin opravdu nějakou kvalitní smečařkou, tak musím souhlasit s posledním příspěvkem, bude to hodně těžké..

   Reagovat
 • 5.8.2018 (19:55)
  Permalink

  ))) experti opět hodnotí… Prostějov se semkne kolem Heleny Horké, která je schopná ve formě složit cokoliv…Mladé hráčky se přidají a jestli čekáte podání jako čajíček, tak jste na omylu… Klíčovým faktorem může být oslabení a zároveň posílení Julií Kovářovou…Jenže rozhoduje daleko víc věcí, které si spousta lidí není schopna ani uvědomit…Záměry energie jsou nevyzpytatelné)))

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *