Starší žákyně Olomouce skončily v Českém poháru až dvacáté

O posledním březnovém víkendu se v Hradci Králové uskutečnilo závěrečné finálové kolo Českého poháru starších žákyň. Olomoucká děvčata odehrála všechny zápasy ve třetí výkonnostní skupině, kam byla zařazena po minulých výsledcích. Úkolem bylo na závěr sezony tuto skupinu vyhrát a vylepšit si dojem z nepovedených výsledků. To se však nepodařilo a tým VK UP skončil ve své skupině na druhém místě.
„Stejně jako celou sezonu jsme opět nebyli kompletní, ale i tak bylo na to, abychom se poprali o co nejlepší umístění. Celkové dvacáté místo pro nás není lichotivé. Cílem bylo skončit v první desítce a bylo to určitě v našich silách. Je to zklamání, nepostoupili jsme ani na kvalifikaci mistrovství republiky, takže je třeba se zamyslet, kde se stala chyba. Nemůžeme se vymlouvat na nemoci a na to, že jsme nehráli kompletní. Tento tým měl na víc a je škoda, že nedosáhl na to, na co měl. Chtěl bych nicméně všem holkám poděkovat za celou sezonu a přeji jim úspěšný přechod do starší kategorie,“ hodnotil trenér Olomouce Miroslav Polák.

Výsledky starších žákyň VK UP v Hradci Králové: Náchod 2:1, Olymp Praha B 2:0, Klatovy 2:0, Znojmo 2:0, Polička 2:0, Prostějov 0:2, Hlincovka 1:2.
Sestava VK UP: Abendroth, Ambrůzová, Horká, Hrabská, Keková, Musilová, Mertová, Szromková, Vyjídáková, Šulcová.

20190331_130929

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *