Trenér Jiří Teplý obdržel Cenu města Olomouce v oblasti sportu

Uplynulá sezona, kterou volejbalistky VK UP Olomouc korunovaly soutěžními triumfy v tuzemské extralize, Českém poháru a Středoevropské lize MEVZA, nachází svou odezvu i v různých anketách a společenských oceněních. Po Galavečeru Českého volejbalového svazu, na němž byl kouč vysokoškolaček Jiří Teplý vyhlášen nejlepším trenérem družstva žen, si šéf olomoucké lavičky došel pro zasloužené ohodnocení své dlouholeté práce i na domácí půdě. Stalo se tak ve čtvrtek 30. května v Moravském divadle, kde z rukou svého fotbalového kolegy Petra Uličného převzal Cenu města Olomouce v oblasti sportu.
„Jsem samozřejmě za toto ocenění velmi rád. Není to však jen cena má, ale celého olomouckého ženského volejbalu, který se už tři desetiletí pohybuje na špici mezi významnými kolektivními sporty ve městě a regionu,“ připomněl Teplý a na adresu posledních úspěchů i ošidného trenérského řemesla dodal: „Pokud se tým sejde, je to radost a je to jednoduché. Když se nesejde, svede se to na trenéra,“ pousmál se Jiří Teplý.

jura2 jura 129-cena-mesta-2018 126-cena-mesta-2018 125-cena-mesta-2018

Foto: Jan Andreáš

4 komentáře: „Trenér Jiří Teplý obdržel Cenu města Olomouce v oblasti sportu

 • 31.5.2019 (21:29)
  Permalink

  Gratulace nejdéle sloužícímu trenéru ženského volejbalu. Na fb je info o odchodu Kossy do Polska. Jen pro upřesnění Andrea přestoupila do 6 klubu polské ligy Bialsko Biala (je to kousek od Katovic), spolu s Pavlou Šmídovou, která ukončila své učinkování v Olympu Praha.

  Reagovat
 • 2.6.2019 (22:07)
  Permalink

  Odchody jsou a budou také příchody. Shrnující článek s komentářem trenéra koncem června.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *