Třikrát vítězství ve skupině aneb naše nejmladší opět zaválely

Uplynulou sobotu jsme opět pořádali turnaj Poháru trojic 2019/2020. Na Tererce a Helsinské se tentokrát rozhořely boje druhého kola poháru, do kterých se za mohutné podpory fanoušků zapojilo i všech šest družstev pod hlavičkou VK UP Olomouc.
Naše nejmladší naděje rozehrály turnaj v první a deváté skupině, po dvou družstvech jsme tentokrát měli v páté a šesté skupině. V první skupině nastoupila děvčata dokonce k obhajobě průběžného vedení v Poháru trojic. Trenéři doufali po pokrocích v tréninku v pěkné výsledky a jejich očekávání se naplnila. „Nejen naše první družstvo nám udělalo velkou radost vítězstvím ve skupině a upevněním celkového vedení, i dalším dvěma se podařilo svou skupinu vyhrát a postoupit tak o skupinu výš. Zbylá tři družstva odehrála kvalitní turnaj a svými výsledky si zajistila setrvání ve svých skupinách,“ komentovala úspěšný turnaj šéftrenérka olomouckých žákyněk Lenka Poštolková.
Všechny naše bojovnice si zaslouží pochvalu za odvedený výkon. „Platí to i pro zraněné svěřenkyně, které pomohly v roli rozhodčích,“ dodává Poštolková. Obvyklé díky patří všem našim podporovatelům: fanouškům, maminkám-pekařkám a taky všem rodičům, kteří nám tentokrát pomohli turnaj organizačně zajistit.
V dalším kole Poháru trojic 2019/2020 nastoupí naše družstva v první, čtvrté, páté, šesté (2 družstva) a osmé skupině. Kdy a kde dáme vědět. Budeme se těšit, že nás naši fanoušci přijedou podpořit i mimo domovské tělocvičny.

image1