Trojnásobný postup!

Minulý týden v sobotu 10. 11. se uskutečnilo v naší tělocvičně další kolo starších žaček. Přestože to není naše kategorie a ve většině případů se setkáváme s družstvy věkově starších holek, vedly jsme si velice dobře. Málo chyb jak na servisu, tak na přihrávce nám zajistily tři výhry a postup do vyšší skupiny, ve které se příští kolo pokusíme udržet.

O týden později v neděli 18. 11. jsme odehrály turnaj mladších žaček. „A“ družstvo po otřesném výkonu z minulého kola hrálo druhou skupinu doma na Tererce. Výhoda domácího prostředí nebyla znát v žádném zápase, první tři podání v každém utkání šla do stropu. Nepřesnosti při příjmu a jednoduchému míči zadarmo se odrážely v horší nahrávce a následný útok nebyl útok, ale pinkání přes. Ne nadarmo se říká, že první balón je nejdůležitější. Slabší soupeři přesto dělali více chyb a my jsme utrpěly tři výhry a vracíme se do první skupiny, neřekla bych ale že zaslouženě. Pokud takové výkony budeme předvádět i nadále, v první skupině se neudržíme.

„B“ družstvo odjelo hrát do Uničova a podle slov trenérky Hanky „hrály jako bohyně“. Chybičky jako nevolání si se budou objevovat vždy, nic to ale na výborném týmovém výkonu nezměnilo a holky zaslouženě vyhrály všechny tři zápasy a zaslouženě postupují do vyšší skupiny. Pokud naváží na své dosavadní výkony, věřím, že se ve druhé skupině udrží dlouhodobě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *