Volejbalistky čeká první prověrka. Doma odehrají Tomi-Remont Cup

Olomoucké volejbalistky čeká první herní prověrka v novém ročníku. Od pátku do neděle hostí Sportovní hala Univerzity Palackého jubilejní 30. ročník mezinárodního turnaje, který letos nese název Tomi-Remont Cup.

„Jsme moc rádi, že jsme pro turnaj získali silného partnera. Díky podpoře společnosti Tomi – Remont můžeme uspořádat opět kvalitně obsazený turnaj,“ říká výkonný ředitel klubu Radan Holásek.

Tradiční mezinárodní turnaj, který letos oslaví 30 let, získal ke svým kulatinám titulárního partnera. Je jím stavební společnost TOMI – REMONT a.s., která se zabývá dopravními a železničními stavbami.

„Podpora sportu v našem regionu je pro nás velmi důležitá, zvláště pak, jde-li o sport na špičkové úrovni, jakým je ženský volejbal v Olomouci. Jsme hrdí na to, že můžeme napomoci konání této významné sportovní akce,“ říká Martin Dokoupil, předseda představenstva společnosti, která letos slaví 25. výročí svého založení.

Volejbaloví příznivci se letos mohou těšit na čtveřici týmů. Z tuzemska se představí PVK Olymp Praha. Na jeho lavičku usedne v roli asistenta trenéra Martin Hroch, který poslední čtyři ročníky strávil na lavičce dalšího účastníka turnaje Sokola Šternberk. Ten prošel značnou obměnou, když z loňských opor základní sestavy zůstaly pouze Hudylivová a Kotlabová. Zpod Ještědu pak dorazí Dukla Liberec, která má po premiérovém ročníku v extralize opět velkou chuť bojovat o nejvyšší příčky. Na Hanou přijede i slovenský mistry Strabag Bratislava.

„Diváky chci pozvat na kvalitní volejbal a také nové tváře v týmu – Trnková, Kovářová či Kossányiová,“ láká Holásek na známá jména, která rozšířila sestavu.

Turnaj startuje v pátek od 17 hodin a zakončí ho nedělní souboj o 1. místo, který začne v 11 hodin.

cropped-tomiremontweb.jpg

Program Tomi-Remont Cupu:

    Velká plocha Malá plocha
Pátek 17:00 Olomouc – Olymp Liberec – Bratislava
Sobota 9:30 Bratislava – Olymp Šternberk – Liberec
  12:15 Liberec – Olomouc Bratislava – Šternberk
  15:15 Olymp – Liberec  
  18:00 Olomouc – Bratislava Olymp – Šternberk
Neděle 9:00 o 3. místo  
  11:00 o 1. místo  

 

Pozn.: utkání Olomouc – Šternberk se předehrává už ve čtvrtek od 16 hodin

2 komentáře: „Volejbalistky čeká první prověrka. Doma odehrají Tomi-Remont Cup

  • 4.9.2018 (11:09)
    Permalink

    Dozvíme se nějaké informace i k sesterskému klubu? Kam například odešly hráčky, které zde loni působily a jaké jsou posily?

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *