Volejbalistky Univerzity Palackého čeká o víkendu turnaj v Přerově

Už tento víkend čeká na volejbalistky Univerzity Palackého první herní prověrka, když se zúčastní mezinárodního turnaje Zubr Cup. V nedalekém Přerově sehrají svěřenkyně Petra Zapletala celkem tři utkání.

V sobotu se nejprve dopoledne utkají s polským celkem Stal Mielec (9:30) a odpoledne vyzvou slovenský VTC Pezinok (16:00).

V neděli je čeká v pravé poledne  souboj s domácím Přerovem (12:00).

Olomoučtí fandové se můžou na volejbalistky těšit poprvé v úterý 10. září, když se představí na Horním náměstí, aby svedly souboje na písku. V závěru bude veřejnosti oficiálně představeno celé družstvo.

Závěr týdne pak zaplní tradiční mezinárodní turnaj TOMI-REMONT CUP (13.-15.9.). Podrobnosti k turnaji a účastníkům přibudou během příštího týdne.

 

5 komentářů: „Volejbalistky Univerzity Palackého čeká o víkendu turnaj v Přerově

 • 30.8.2019 (20:17)
  Permalink

  Stal Mielec je druhá polská liga, Pezinok hraje slovenskou extraligu, tak uvidíme jak se děvčata sehrávají.

  Reagovat
 • 31.8.2019 (12:30)
  Permalink

  Tak jsem si do Přerova zajel na první zápas našeho nového družstva. Byly tam plusy i mínusy. Jako plus bych viděl že naše nové libero odvádělo kvalitní práci, i ukrajinskou smečařku s číslem 1. Je vidět že se děvčata sehrávají a souhra bude ještě chvíli váznout. Jako mínus jsem na hřišti i lavičce postrádal Veroniku Struškovou, která je po operaci kolena stále v rehabilitaci. Na marodku dnes nastoupila i Šárka, která má problémy s pravou nohou, vypadá to na svalové zranění, což někdy bývá dost ošidné zranění.

  Reagovat
  • 31.8.2019 (18:57)
   Permalink

   Ráno s Polkami 3:0, odpoledne se 3 mužstvem slovenské extraligy také 3:0.

   Reagovat
 • 1.9.2019 (14:01)
  Permalink

  V neděli v poledne 3:1 s Přerovem. První vítězný turnaj v nové sezoně.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *