Volejbalistky zahájily 14ti denní výstavu v Šantovce autogramiádou

Včera proběhla v Galerii Šantovka autogramiáda volejbalových mistryň, které s úsměvy rozdávaly svým příznivcům podpisy a fotily se s pohárem.

Podpisová akce byla spojena se zahájením výstavy k oslavě mistrovského titulu, který volejbalistky Univerzity Palackého v Olomouci získaly po dlouhých 23 letech.

Výstava je situována při vchodu z pěší lávky. Kromě mistrovského poháru jsou vystaveny trofeje za vítězství v Českém poháru a Středoevropské lize MEVZA.

https://www.instagram.com/p/BxxWzDBoQKv/

6 komentářů: „Volejbalistky zahájily 14ti denní výstavu v Šantovce autogramiádou

 • 24.5.2019 (17:02)
  Permalink

  Tak s těma posilama budeme ještě silnější!!!!

  Reagovat
    • 28.5.2019 (10:40)
     Permalink

     Ty jsi jako Gábina Koukalová. Měsíc příznivce biatlonu napínala a pak to proti očekávání skrečovala.

     Reagovat
     • 28.5.2019 (12:18)
      Permalink

      Jojo………….

 • 29.5.2019 (19:17)
  Permalink

  Chtěl jsem jet na zápas se Slovenkami do Brna a nakonec jsem zůstal u televize. Na ČT sport to vysílali. Kdybych tam byl, tak se asi akorát naštval. Hodně nepovedený zápas. Nahrávačka to tlačila všechno přes kůly, naše Veronika dostala za zápas pár nahrávek a ještě k tomu většina nestála za nic. Gábina dostávala špeky se kterými se nevěděla rady a po druhém setu šla tzv.z kola ven. Když to evidentně nešlo na nahrávce Šmídové, nebylo kým střídat. Liberecká Kopecká je ještě o level slabší. Na blocích hrála s Veronikou Purchartová, které podle mě nemá v repre co pohledávat, ale je z Olympu takže ….. Kossy předvedla super výkon ale nestačila to všechno odtáhnout. Velmi zle hrála Mlejnková, kterou nakonec střídala Hodanová. V sobotu se hraje z Ukrajinou. Do finále jde jen vítěz, takže myslím že je po dnešku vymalováno.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *