13 komentářů: „Volejbalový galavečer v BEA campusu Olomouc

 • 14.6.2017 (15:56)
  Permalink

  Pro MIRKA:

  Kádr se pomalu formuje a fanoušci s ním budou brzo seznámeni. Kdo nebude s jistotou pokračovat je Andreeva s Mifkovou. Dnes byl rozlosován CEV Cup a fanoušci se mohou těšit na Allianz MTV Stuttgart. MEVZU bychom měli hrát i v letošní sezoně.

  Reagovat
 • 15.6.2017 (19:41)
  Permalink

  Takže to vypadá tak že by mužstvo mohlo zůstat skoro celé pohromadě. Pokud samozřejmě zůstanou libero René a Bernarda na blocích. Jen místo Bojany se vrací ze Sokola Šternberk na účko Gábina a věřím že realizační tým nahlásí alespoň jednu novou kvalitní smečařku.

  Reagovat
 • 17.6.2017 (8:20)
  Permalink

  Tak pořád jsme se ale nedozvěděli složení družstev.(myslel jsem, že to bude právě v rámci toho galavečera na videu)

  Reagovat
 • 17.6.2017 (19:02)
  Permalink

  Jak to tak vidím, tak se do konce června nedozvíme zase nic, přitom v ostatních klubech hlásí fanouškům každou změnu. Je vidět že fanoušky vedení příliš vážně nebere a je to škoda.

  Reagovat
 • 17.6.2017 (21:32)
  Permalink

  Zrovna dnes byla jedna velká posila ohlášena jde to viděl v pravém sloupci pod sponzory zde na webu a jinak to je na všech ostatních komunikačních kanálech klubu. Další byla oznámena na galavečeru, kdy bude pokračovat kapitánka. Končí pouze Andreeva, Mifková a asi k nim přibude i Čutuk, ale odchody nejsou tolik podstatné. Jakmile bude nové jméno, tak se ho fanoušek dozví Mirku.

  Reagovat
 • 17.6.2017 (21:46)
  Permalink

  Vzhledem k tomu, že první soutěžní zápas začíná až v říjnu, tak je tu dost času na posily a tedy se klidně může stát, že další jméno nepřibude do závěru června.

  Reagovat
  • 18.6.2017 (12:02)
   Permalink

   Sain bych přímo za ohlášenou posilu nebral když už u nás hrála v loňském roce. Kvalitní hráčky zejména útočnice a blokařky se dají nasmlouvat do konce června, později samozřejmě také, ale jen z toho co tzv. zbude. Odešla nám kvalitní blokařka, účko Bojana a smečařka Mifková. Místo Bojany se vrací o rok starší Gábina, pořád chybí jedna kvalitní smečařka a teď i blokařka. Tak se konečně „vyceňte“ trenéři, koho jste získali!!!!!!!!!!!

   Reagovat
 • 23.6.2017 (12:34)
  Permalink

  Brno hlásí další smečařskou posilu Brazilku Nayara Ferreira a aby toho nebylo dost tak do realizačního týmu přichází jako statistik Tomáš Samsely, který poslední dva roky pracoval na této posici s Carlo Parisim, italským trenérem naší české ženské reprezentace.

  Reagovat
  • 24.6.2017 (7:46)
   Permalink

   Už to sem nepiště, akorát to fanouška naštve. Všechny konkurenční týmy své fanoušky průběžně informují. Naše vedení na nás tradičně kašle. Pak až začne sezona tak budou říkat jak moc naši podporu potřebují a jak jsme pro ně důležití.

   Reagovat
   • 24.6.2017 (12:41)
    Permalink

    Mirku proč to děláte? Vždyť odpověď máte viz. výše. Ano, ostatní týmy oznamují hráčky, protože je nemají. V Olomouci zůstává kádr téměř pohromadě, tak je tu časový prostor si posily vybrat. Sám to píšete. Konec června ještě ani nebyl a vy jste zde opět negativní.

    Dovolím si vypůjčit.

    „Kvalitní hráčky zejména útočnice a blokařky se dají nasmlouvat do konce června, později samozřejmě také, ale jen z toho co tzv. zbude.“

    Můžete klubu nějakou hráčku například vyjednat, když v tom máte znalosti a praxi. Psát můžete na klubový mail. Pokud ne, tak to nechte na vedení a počkejte si, až se oznámí jméno.

    Závěrem Vás žádám, nenapadejte vedení a neotírejte se o ostatní fanoušky, kteří dokáží být trpěliví. Chápu, že Vám volejbal asi schází, ale to asi všem fanouškům.

    Reagovat
 • 26.6.2017 (10:26)
  Permalink

  Ze stránek VK Prostějov : Míša Zatloukalová se vrací z Přerova do VK jako druhá nahrávačka.

  Reagovat
 • 27.6.2017 (7:42)
  Permalink

  Ze stránek VK Prostějov:

  27.06.2017 | S přibývajícím časem se pomalu rozhojňují také informace z táborů jednotlivých účastníků UNIQA extraligy žen ČR ohledně jejich hráčských kádrů pro příští sezónu 2017/18. Pojďme se podívat, co se nám podařilo aktuálně zjistit.

  VK UP Olomouc
  Největší konkurent prostějovských Agelek si užil v polovině června slavnostní galavečer, který proběhl v olomouckém BEA campusu za účasti volejbalových oddílů VK UP a TJ Sokol Šternberk. Následně úpéčko na svém facebooku prozradilo, že v jeho barvách dál pokračují chorvatské libero Rene Sain, slovenská nahrávačka Katarína Dudová i česká smečařka Martina Michalíková.
  Královo Pole Brno
  Jihomoravanky před necelými dvěma měsíci nečekaně získaly extraligový bronz a od té doby už stihly zajímavě posílit svou soupisku. Po blokařce Kristýně Pastulové a smečařce Flavii Assis ohlásilo brněnské vedení další přírůstky: nejprve slovenskou nahrávačku Ivanu Zburovou (přichází z rumunského Bacau) a poté již druhou smečařku z Brazílie jménem Nayara Ferreira (přestup ze španělského Las Palmas). Kromě toho má hlavní trenér KP Marek Rojko nového asistenta Tomáše Samselyho.
  TJ Ostrava
  Severomoravský klub je na interní zprávy oficiálně skoupý, a tak přicházíme alespoň s jedním vlastním zjištěním. Tím je odchod univerzálky Marie Toufarové do zahraničí, jež upřednostnila před nabídkou Prostějova. A pogratulovat můžeme smečařce TJ Magdaléně Zedníkové, která úspěšně završila inženýrské studium, dokonce s červeným diplomem.
  TJ Sokol Šternberk
  Zajímavou posilou se mohl pochlubit osmý celek uplynulého ročníku elitní soutěže ČR. Do šternberského dresu se totiž vrátila smečařka Lucie Polášková, která působila v Králově Poli a předtím i v Přerově a Olomouci. Na nahrávce Sokolek pak zůstává osvědčená dvojice Soňa Nováková, Šárka Šenková.
  Volejbal Přerov
  O změnách v hráčském kádru přerovského mančaftu je pro veřejnost jako obvykle ticho po pěšině, a tak klub na svém facebookovém profilu aspoň poblahopřál svým dvěma plejerkám Evě Svobodové s Kateřinou Kohoutovou k širší nominaci na Světovou letní univerziádu 2017.

  Reagovat
  • 27.6.2017 (8:14)
   Permalink

   Mirku,
   ještě k Přerovu – odchází jim 3 hráčky do Liberce ( jedna z nich je mládežnický talent), stejně tak odchází trenér Gálík dělat do Liberce asistenta. Novým trenérem Přerova je z VKKP příchozí p. Vlček. Liberec bude každopádně zajímavým doplněním soutěžních družstev.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *